VolkD

Svi novi članovi koji se registruju na forum se predstavljaju ovdje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
VolkD
Napredujem
Napredujem
Posts: 199
Joined: 06-09-2008, 17:24
Location: Divaca (Slovenija)
Contact:

VolkD

Post by VolkD »

53 mi je godine. Živim u malom selu Kačiče. To je jako blizu Divače i svega 17 km od Trsta. Elektronikom se bavim od uvijek. Pre četiri godine preživeo sam kap mozga. Umirovio sam se i od tada sam jako aktivan na forumima. Pa sam i admin na http://www.elektronik.si" onclick="window.open(this.href);return false; .
Volim, da putujem. Volim se sresti sa novim ljudima. Inače sam i radioamater. Pa nekad sednem u kola, uzmem stanico in odem po balkanu.

Od elektronike specialnost mi je VF tehnika. Naročito mikrovalovi. Pa sam tako napravio radijsku vezi na 24Ghz duljine 251 km sa svega 200uW snage. Od mikrokontrolera volim, da radim sa AVR. a u poslednje doba sve više se interesujem za ARM naročito za NXP-jevu LPC 32xx seriju.

U poslednje doba bavim se sa internetnim časopisom kojeg izdajemo na forumu http://www.elektromik.si" onclick="window.open(this.href);return false; . Izašla su do sada 2 broja, a trečeg baš spremam. Ima mnogo rada oko toga. To je i razlog, da poslednje dane dolzim nešto reže na elektronika.ba .
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Re: VolkD

Post by trax »

Potvrdjujem da voli putovati, dosao je i do Tuzle prosle godine i donio mi svasta :D
User avatar
VolkD
Napredujem
Napredujem
Posts: 199
Joined: 06-09-2008, 17:24
Location: Divaca (Slovenija)
Contact:

Re: VolkD

Post by VolkD »

Jeste, ali heto sam dalje za sarajevo i motar. No nisam uspio, jer se mojoj dragi upalilo oko, pa sam se na expres vratio kuči.
No ove ču godine dakle doči na expres u Tuzlu i produžit ču dalje za Sarajevo. Lepo fino, sporo. :D
User avatar
pejky
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 701
Joined: 07-01-2006, 21:33
Location: Tuzla
Contact:

Re: VolkD

Post by pejky »

Samo ti navrati :wink:
...kada posisaš sva vesla, tada Nikola si Tesla, s pravom mozes reci da je struja tvoja...

http://www.pik.ba/profil/pejky/
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: VolkD

Post by Feko »

Može opet ista ruta :wink:
User avatar
VolkD
Napredujem
Napredujem
Posts: 199
Joined: 06-09-2008, 17:24
Location: Divaca (Slovenija)
Contact:

Re: VolkD

Post by VolkD »

Jao prošlo devet godina. Kako to brzo ide,... Ajde da počnem ponovo:

62 mi je godine. Živim u malom selu Kačiče. To je jako blizu Divače i svega 17 km od Trsta. Elektronikom se bavim od uvijek. Pre 13 godina preživeo sam kap mozga. Umirovio sam se i od tada sam jako aktivan na forumima. Pa sam i admin in moderator, pa čak i vlasnik s5tech.net.
Još uvijek volim, da putujem. Volim se sresti sa novim ljudima. Inače sam i radioamater. Pa nekad sednem u kola, uzmem stanico in odem po balkanu. Prošle sam godine otišo čak i do Crnog mora. Mora da je i to Balkan :D
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Re: VolkD

Post by trax »

Pa gdje si Volk, kakva je situacija? 9 godina? Proletilo je zacas.
Post Reply