programiranje avr

Rasprava o AVR mikrokontrolerima, AVR projekti i drugo vezano za AVR...

Moderators: pedja089, stojke369, trax, InTheStillOfTheNight

Post Reply
User avatar
damir1
Napredujem
Napredujem
Posts: 141
Joined: 27-04-2006, 20:47
Location: hrvatska

programiranje avr

Post by damir1 »

ovako imam stari programator za fun kartice i isti sam htio iskoristiti za programiranje ic-a at8515 kontakte programatora sopio sam na pinove ic-a
ali nisam mogao ništa isprogramirati kada u programator stavim karticu koja u sebi ima navedeni ic programiranje se uredno odradi, koristio sam ic-prog. možda ima nekto ideju u čemu je problem. Čestitam svima nadolazeče praznike i lijepo se provedite
buco

Post by buco »

Pa ocito ih nisi dobro spojio , pogledaj si jos jednom dokumentaciju za serijsko programiranje , low voltage mod za navedeni MCU..i spoji po shemi iz dokumentacije ...pa ce ti radit .

Pozdrav
konya
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 96
Joined: 19-02-2007, 19:55
Location: Hrvatska

Post by konya »

Programiranje kartica se mozda vrsi preko bootloader-a, pa zbog toga nemozes programirati. Koje nozice su koristeni? Ako RxD i Txd onda je rijec o bootloaderu.
Ja koristim SI-PROG programator i Ponyprog za programiranje AVR mikrokonrtolera(www.lancos.com).
User avatar
damir1
Napredujem
Napredujem
Posts: 141
Joined: 27-04-2006, 20:47
Location: hrvatska

Post by damir1 »

kada prođu praznici probati ću ponovo ne radi se o botloaderu možda sam pomješao izvode u što ne vjerujem ali ponovo ću sve to provjeriti pozdrav svima a onima koji slave BOŽIĆ ČESTIT I SRETAN BOŽIĆ.
Post Reply