Sam Svoj Majstor - SAM - CD

Linkovi ka besplatnim e-knjigama.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
Elektricar2022
Posts: 12
Joined: 14-12-2022, 00:50

Sam Svoj Majstor - SAM - CD

Post by Elektricar2022 »

Pitanje svima:
Da li ima iko .iso image CD-a ili magazine da bi rado upload-ovao/ovala Sam svoj majstor magazina?
Naletio sam bio davno nekada na CD, ali nisam bio u stanju da kupim. Čitao sam tu kako je jedan čovjek išao po raznim društvima(zanatlije, elekroničari, škole, itd.) i niko nije htio njegove fascikle SAM-ova(u tadašnje vrijeme, bilo je moguće dobiti sve SAM-ove od te godine u fascikli), te ih je na kraju, taj čovjek, bacio.
Na kraju su se sastali neka grupa osoba da skenira sve SAM-ove na koje naiđu i stave na CD. Cijena je, koliko se sjećam, bila negdje 500 dinara.
Naletio sam na par brojeva kad sam tražio na internet-u, ali nekad ne nađem brojeve novina jedan za drugim. Mene više interesuju elektronski dijelovi , praktični dijelovi, kako održavati svoj vrt, oglasi(jer se nead nađe koja dobra šema ili korisna stvar)(primjer. U jednom SAM-u sam našao stolicu za umjetnike koja liči da je dobro ergonomična, da se manje krivi kičma). Onda ima i časopis TREND koji je bio postojao, ali nisam našao, do sad, nijedan primjer TREND časopisa u .pdf-u.

Ako neko bude RIP-ovao(skidao)file-ove sa tog CD-a SAM-a, neka upload-a ako on/ona želi.
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: Sam Svoj Majstor - SAM - CD

Post by WhiteHead »

Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Elektricar2022
Posts: 12
Joined: 14-12-2022, 00:50

Re: Sam Svoj Majstor - SAM - CD

Post by Elektricar2022 »

WhiteHead wrote: 14-12-2022, 09:41 Ja imam nešto ovdje:
https://drive.google.com/open?id=0B0D9U ... p=drive_fs
Hvala puno.
Post Reply