Hyundai Tucson autoradio - popravak

Diskusija o popravkama raznih elektronskih aparata. Njihove sheme, dorade i slično.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
zeljko2
Posts: 3
Joined: 16-06-2014, 17:24

Hyundai Tucson autoradio - popravak

Post by zeljko2 »

The attachment 3.jpg is no longer available
Poštovani članovi foruma.
Molio bih nekog znalca iz elektronike da mi pomogne u rješavanju jednog problema.
Naime, softver na radiju zbog nestručnog flešanja LAN5020EHTL ja oštečen pa se podiže samo do razine Hyundai loga. Inaće u drugoj particiji postoji rezervna verzija softvera koja se može podići, ali iz WindowsCE 7 dok uređaj radi. Dali se prema ovoj shemi koju prilažem (Boot Setting) može softver bootati iz te druge particije, resetirati na tvorničke postavke ili nešto treče. Tipka za reset ne rješava problem.
Ovdje su vidljive dvije točke TP1111 i TP1112. Da bi se napravio reset u ove tri verzije (Boot_mode_0, Boot_mode_1 i Debug_boot_mode_1) koje točke sa čime spojiti, sa masom ne radi, a sa nekakovim naponom se bojim da ne skurim nešto. U prilogu još dvije sheme pa možda netko ima ideju.
Unaprijed zahvaljujem
Attachments
1.jpg
1.jpg (55.12 KiB) Viewed 2287 times
2.jpg
2.jpg (51.25 KiB) Viewed 2287 times
3.jpg
3.jpg (48.96 KiB) Viewed 2287 times
zeljko2
Posts: 3
Joined: 16-06-2014, 17:24

Re: Hyundai Tucson autoradio - popravak

Post by zeljko2 »

Zar nitko?
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7871
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Re: Hyundai Tucson autoradio - popravak

Post by pedja089 »

Pa ja nigde ne vidim opciju za tu drugu particiju. Imas samo opcoju da skines softver preko nekog seriskog. A napon na tranzistore dovedi 3.3 ili 5v.
Ili testpoint sa masom spojis. Efekat je isti...
Post Reply