Sta sve kupujete/porucujete iz kine

Ukoliko tražite ili imate linkove dobrih stranica sa shemama ili sličnim sadržajem, ovdje ih postavite...

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
sashko
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 370
Joined: 29-03-2010, 13:56
Location: GRAD EXITA

Sta sve kupujete/porucujete iz kine

Post by sashko »

Sta ste do sada porucili i kupili iz kine vezano za elektroniku (aliexpress,dx itd)
Sta planirate da porucite ?
Znaci koje stvari, uredjaje, diy kit varijante itd.
Prepruke
User avatar
Garurumon
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 77
Joined: 02-12-2012, 16:29
Location: Novi Sad, Srbija

Re: Sta sve kupujete/porucujete iz kine

Post by Garurumon »

Ja sam dosad poručio USBAsp, Arduino Uno R3, PCB bušilicu i milion pasivnih komponenti i integralaca... I sve šljaka bez problema dosad... Juče poručih 3 mege328 sa arduino bootloaderom za 4.5€ (za toliko sam ovdje kupovo jedan, bez bootloadera), valjda će dobri biti :D Ma odlični su kinezi :D
sashko
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 370
Joined: 29-03-2010, 13:56
Location: GRAD EXITA

Re: Sta sve kupujete/porucujete iz kine

Post by sashko »

Super i ja sam tako neke gluposti step down module,usb stikove,zena nakit,klinci sve i svasta mada sam dvaput pokretao DISPUTE i prihatili kinezi i vratili mi pare,jedino su me zamolili da im ne ostavljam lose feedback-ove.Mene interesuje uglavnom elektronika pa reko da vidim sta ste vi pa da i ja to porucujem ;)
mrblack
Posts: 20
Joined: 08-05-2015, 23:00

Re: Sta sve kupujete/porucujete iz kine

Post by mrblack »

U zadnjih dva mjeseca nista ne dolazi. A i obustavljena je isporuka za bosnu iz kine, a na ebayu se i dalje moze naruciti.
mersadk
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 25
Joined: 16-11-2011, 22:07

Re: Sta sve kupujete/porucujete iz kine

Post by mersadk »

mrblack wrote:U zadnjih dva mjeseca nista ne dolazi. A i obustavljena je isporuka za bosnu iz kine, a na ebayu se i dalje moze naruciti.
Situacija se stabilizuje, poceli su dolaziti i paketi naruceni prije par mjeseci.
User avatar
Garurumon
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 77
Joined: 02-12-2012, 16:29
Location: Novi Sad, Srbija

Re: Sta sve kupujete/porucujete iz kine

Post by Garurumon »

Ko hoće da se igra, gle ovo: http://www.aliexpress.com/item/New-Arrv ... 49615.html
Kod nas ovo prodaju ~900 RSD
Post Reply