Maturski pomoc

Seminarski, maturski, diplomski i ostali radovi.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
lucatoni05
Posts: 7
Joined: 02-04-2013, 16:54

Maturski pomoc

Post by lucatoni05 »

Pozdrav svima
Uradio sam maturski ,ali sam zapeo kod zakljucka,ne znam sta bih u zakljucku napisao(ako vam nije problem da mi napisete zakljucak).Jos jedan problem koji mi se javio je taj da nikako ne mogu pravilno numerirati stranice ,da krene od 3.stranice tj.od Uvoda.Ako napravim da krene brojati od Uvoda ,onda mi u sadrzaju ostane da je Uvod na 3.strani,a Uvod se nalazi na strani broj 1.Ako vam nije problem i to da mi napravite bio bih vam zahvalan.Evo maturskog: http://www.2shared.com/document/uezpUFe ... nti_2.html
User avatar
niho
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1895
Joined: 24-09-2009, 17:26
Location: Brcko, Bosnia and Herzegovina

Re: Maturski pomoc

Post by niho »

Pozdrav, poslao sam ti link na PP, na naslovnici dodaj/zamijeni mjesto i dopiši ime mentora i učenika
Javi kad skineš fajl da ga mogu obrisati iz arhive.
lucatoni05
Posts: 7
Joined: 02-04-2013, 16:54

Re: Maturski pomoc

Post by lucatoni05 »

Skinuo sam ja ovo i hvala ti sto si se potrudio,ali problem je jos uvijek tu,a to je da u sadrzaju pise da je uvod na stranici broj 3,a zapravo je uvod na strani broj 1.Ako neko zna kako da se to prepravi da u sadrzaju pise pravilan broj stranice na kojoj se sta nalazi bio bih vam zahvalan
User avatar
LIAM
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 379
Joined: 27-06-2008, 14:52
Location: Rijeka - Hrvatska

Re: Maturski pomoc

Post by LIAM »

ovo mora da je zajebancija
ako nije možda treba otiči i na maturu umjesto njega

čitam ovo i nisam mogao da se suzdržim od komentara.
Ovo je forum za pomaganje i razmjenu znanja ali ovo...... mislim vrijeđaš ljude......
Hvala ali isti problem num.stranice pa i ja koji nisam sa oficom na ti znam otprilike.
vauuuuuuuuuuuuuu
stvarno sam se iznerviro
User avatar
niho
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1895
Joined: 24-09-2009, 17:26
Location: Brcko, Bosnia and Herzegovina

Re: Maturski pomoc

Post by niho »

Pa stvarno, nigdje veze. Odradio sam ti numeraciju stranica kako si trazio, ako nisi u stanju promijeniti TOC iliti sadrzaj onda ne znam sta da kazem. Banalnosti ne zna a maturant :shock: :)
lucatoni05
Posts: 7
Joined: 02-04-2013, 16:54

Re: Maturski pomoc

Post by lucatoni05 »

Hvala svima koji su se potrudili da pomognu,a uspio sam ovo odraditi
Post Reply