jel neko vidjeo ovo negdje?

Ako želite razmijeniti neke dijelove sa kolegom ili tražite neki dio, ovo je forum za vas.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

tox master
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 583
Joined: 09-01-2006, 01:02
Location: brcko dc

Post by tox master »

pozdrav

@m.ivanovski, kako si ih dobio?
neko ti je donio kome si rekao ili si narucio?
ja sam bas sinoc nasao u salcburgu neke stanice (pmr) a za par dana mi jedan drugar ide da radi tamo preko ljeta. ako nekoga ineresuje sta je u pitanju...
http://www.stabo.de/seiten/framesetblan ... 0154P9.HTM

inace cijena je 35 eura.

pozdrav
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Da li bi se to moglo razvaliti i dodati neko pojacalo signala?
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Jos nesto. NE ISPLATI SE. Svi modeli su 20+ eura , ja se vise volim derati na 500m i imati te pare u dzepu...uostalom imate mobilne...poziv od minutu je 20 centi. Te talkie-walkie koristite najvise jednom sedmicno , to je za ljude kojima posao to zahtijeva ( npr. kad namjestaju interfon , antene , komunikaciju na gradilistu i sl.) , kada bih nesto kupovao (a ne bih) kupio bih onaj kineski , cisto da ga razvalim. Ako ima domet 400m , da svako od vas dvojice proseta po 200m trebalo bi vam cca. 35 sekundi... Razmislite!!!
tox master
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 583
Joined: 09-01-2006, 01:02
Location: brcko dc

Post by tox master »

ja konkretno radim sa rashladnim sistemima.
pa ti sad zamisli kako je kad montiras kompresor izvan hale a unutar hale je prostor koji se hladi pa kad moramo da pustimo to u rad ili kad se vrse neke popravke pa da bi samo rekao "ukljuci" treba da predjes 50-100m i da onda trcis nazad da vidis sta se desava.a razmak izmedju nas je par metara ( kroz zid).tako da su ovi tokci za ovakve stvari spas.a inace smo razmisljali da naucimo morzeovu azbuku pa da kuckamo po cijevima da se dogovorimo sta treba. :) :) :) to bi bilo bas originalno,zar ne?!
a inace za tvoji informaciju ove igracke modu da dobace i do nekoliko kilometara na malo "cistijim " terenima.(bez zgrada i betona)

pozdrav svima
User avatar
larga
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 212
Joined: 23-03-2006, 20:19
Location: vojvodina/vrbas

Post by larga »

a ja vozim sleper pa zamisli kako bi bilo da ja trcim za ostalim kamionima da ti ne licim mozda na supermena a 8)
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Nabije se kondicija :)
Post Reply