Portal o elektronici - novi forum (moj)

Ukoliko tražite ili imate linkove dobrih stranica sa shemama ili sličnim sadržajem, ovdje ih postavite...

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

stonerider
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 46
Joined: 12-07-2005, 19:41
Location: Varazdin, Croatia

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by stonerider »

pajser wrote:@ jahač kamenja
pa njemu nitko ne brani da si napravi stranicu na internetu, a isto tako je može reklamirat di želi pod uvjetom da ima dopuštenje od strane administratora stranice di se reklamira, na netu imaš toonu stranica sa istom tematikom, imaš na forum.hr, artas.hr, DIY audio, tam neka engleska o elektromotornim pogonima, bug.hr... I kaj sad još jedna takva na netu. Pa nije ni prva a ni zadnja. Sigurno buš i ti kad napraviš svoju prvu stranicu, odmah tu pod elektro linkove buš ju reklamirao i goovrio da svi dodu.
Kao prvo nisam mu rekao da nesmije raditi stranice nego sam dao savjete u malo oštrijem tonu, sorry ako sam nekoga uvrijedil. Mislim bolje da mu netko da malo kritika pa da onda ide ispravljati ono što je krivo i tako nauči i s vremenom i iskustvom će(evo iskoristio sam ć sa odvijačem-šrafncigrom) doči i puno bolje stranice, a ako netko konstantno hvali ne baš bajne rezultate onda če i stranice ostati na niskom nivou. Pa tako je sve u životu, moraš prihvatiti dobronamjerne kritike i raditi na sebi i svojem znanju i stalno se razvijati i tako se dođe do rezultata.

Kao drugo, baš zato jer postoje stranice koje su razvijene i posječene mislim da se nebi trebalo inzistirati na otvaranju novih po mojem mišljenju nekvalitetnijih(naravno to je samo moje mišljenje na koje imam pravo).
E sad, ja sam dao par savjeta kako poboljšati stvari pa autor to može prihvatiti ili može nastaviti po svojem, njegov izbor.

Več sam ja odmakao daleko od svojih prvih stranica i svojih prvih pokušaja CMSa. Evo baš sam prije pola sata čistio sobu i našao stari 8 MB USB(da da davno je to bilo) na kojem je moj drugi po redu CMS u PHP + MySQL napravljen, a svoju baš prvu stranicu ikad sam radio u Front Pageu 97(dada davno je to bilo 8) )

Trenutno se razrađuje jedan ozbiljniji web projekt pa ču naravno kada bude gotov objaviti tu link pa vi komentirajte i mislim da če vas zainteresirati jer takvo nešto na našim prostorima ne postoji a puno ljudi bi imalo koristi od toga, ali za sad je to poslovna tajna tako da nesmijem više pisati. :oops:
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

Evo, gledajte ovo:
23120 Visits.........41751 Pageviews.......... 1.81 Pages/Visits............ 2731 (6.54%) Spams


U 5 mjeseci... onda ne možete reći da nitko nejede na moju stranicu 8)
A tu su i 100 - 212 posjeta po danu...
Last edited by tesla2 on 07-01-2010, 21:34, edited 1 time in total.
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

O kakvim virusima vi pričate :?: :?: :?:
Nema ništa, pokrenuo sam na serveru VirusScanner i nije pronašao ništa.
:?
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by Feko »

ma brate mili...otvarajte svi koji znate i imate vremena svoje stranice, ionako toga ima more pa moze biti jos i vise! Tako se krece, pa na kraju stranica preraste u pravu...kao elektronika.ba :wink:
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

8) 8) 8)

FEKO, bravo !
stonerider
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 46
Joined: 12-07-2005, 19:41
Location: Varazdin, Croatia

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by stonerider »

tesla2 wrote:Evo, gledajte ovo:
23120 Visits.........41751 Pageviews.......... 1.81 Pages/Visits............ 2731 (6.54%) Spams


U 5 mjeseci... onda ne možete reći da nitko nejede na moju stranicu 8)
A tu su i 100 - 212 posjeta po danu...
A sad postavi Unique visitors statistiku molim lijepo.

Ja sam ti napisal neke savjete ali očito nečeš prihvatiti pa onda samo nastavi i javi kad ti stranica bude popularna ko elektronika.ba.

Good luck!
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

Molim lijepo to i je Unique visitors statistika...
I ne vjerujem da će mi stranica biti popularna ko elektronika.ba, ali ipak mislim da neće bit ni "za bacit" :wink:
User avatar
mataya
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1715
Joined: 04-02-2008, 12:57
Location: HR, Varaždin
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by mataya »

Statistika Foruma 71 Postova u 24 Tema do 57 Članova.

Statistika - tesla
Ukupno vremena provedeno online: 13 sat(i) i 27 min.
Ukupno Postova: 1512 postova
Ukupno Otvorenih Tema: 5 tema
:shock:
tesla2 wrote:Molim lijepo to i je Unique visitors statistika...
:ohno:
Sačuvajte drveće => pojedite dabra.
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

@Mataya

Daj ne piši ono što ne znaš ! :azdaja:
1. Mi ovdje raspravljamo o posjetama na PORTALU a ne na FORUMU !
2. Piše da imam 1512 postova zato što sam ja napiso da tako piše, jer mi onda u statusu piše "Stariji član foruma" !
User avatar
mataya
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1715
Joined: 04-02-2008, 12:57
Location: HR, Varaždin
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by mataya »

ok? sto odma :azdaja: :azdaja:
bdw. ovo me podsjeca na onu temu kolika vam je brzina neta...ili kako se vec to zvalo
tip preko t-com-a ima dowload 200MB, a na stranici t-com-a pise da je max brzina 20MB :shock: :?
Sačuvajte drveće => pojedite dabra.
User avatar
78L05
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1402
Joined: 28-05-2009, 13:22
Location: Hrvatska

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by 78L05 »

http://www.elektronikahr.webs.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pogledao sam tvoju stranicu i samo me nešto zanima.

Jesi li ti pitao Voju Milanovića i @sinjda1204 sa ovog foruma dali smiješ objaviti onaj trokanalni interfejs na serijskom portu, za sindju neznam, to bi moglo i proći jer je on to samo praktično izradio, međutim i on je crtao SVOJU pločicu koja ima autorska prava, na Vojinoj stranici jasno piše da se nijedna njegova shema ili bilo koji njezin dio ne smije reproducirati ili koristitai na drugim stranicama bez prethodne njegove dozvole. Znači ti bi trebao njemu napisati mail smiješ li, a u svemu tome čak i da ti on to dozvoli ne vidim neki veliki njegov profit jer ti stranica i nije nešto popularna, zasad. :roll: . Ja sam mu nevezano za ovo poslao jedan mail i nije mi odgovorio, već 3 tjedna :roll: .

Čak nisi nigdje ni naveo autora, link s kojeg si preuzeo... :roll:

Treća stvar ako si ti administrator tko kaže da moraš biti i stariji član, nebi li to trebalo doći samo po sebi, ovisno o tvojim postovima, i koliko si pomogao drugima i koliko si na koncu konca REGISTRIRAN NA FORUMU??? Neznam jeli Trax-u na ovom forumu kad je bio njegov početak pisalo stariji član, nisam bio ovdje. :)
Ne vjeruj u čuda - računaj na njih!
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by Smjesko »

Traxu je odmah pisalo stariji član, on ti je blizu 100. :lol:

Ma dečec samo slijedi modu - ono što vidiš, kopiraj, mazni, posudi bez pitanja i proglasi svojim. :ohno:
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

Ovo je jedan od mnogih zanimljivih projekata iz elektronike. Ovaj interface je napravio “sindja1204″. Projekt je napravljen prema ogledu na shemu sa stranice: http://vojo.milanovic.org/parport/serport-14.htm" onclick="window.open(this.href);return false; . Također u paketu za download se nalazi: PCB layout, PCB, shema, program za upravljanje interfaceom.
Slika je potpisana, link na stranicu sa shemom je stavljen ! Sindjina dozvola je tu, sve sam se dogovorio sa njim !
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

Btw. @78L05
--> Zašto ti gore piše link na http://www.elektronikahr.webs.com" onclick="window.open(this.href);return false; :?: :?: :?:
Moj sajt ti je: http://www.elektronika.korisnik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Martina84
Posts: 10
Joined: 12-01-2010, 17:37

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by Martina84 »

Pozzz svima
78L05 wrote:http://www.elektronikahr.webs.com/

Pogledao sam tvoju stranicu i samo me nešto zanima.

Jesi li ti pitao Voju Milanovića i @sinjda1204 sa ovog foruma dali smiješ objaviti onaj trokanalni interfejs na serijskom portu, za sindju neznam, to bi moglo i proći jer je on to samo praktično izradio, međutim i on je crtao SVOJU pločicu koja ima autorska prava, na Vojinoj stranici jasno piše da se nijedna njegova shema ili bilo koji njezin dio ne smije reproducirati ili koristitai na drugim stranicama bez prethodne njegove dozvole. Znači ti bi trebao njemu napisati mail smiješ li, a u svemu tome čak i da ti on to dozvoli ne vidim neki veliki njegov profit jer ti stranica i nije nešto popularna, zasad. :roll: . Ja sam mu nevezano za ovo poslao jedan mail i nije mi odgovorio, već 3 tjedna :roll: .

Čak nisi nigdje ni naveo autora, link s kojeg si preuzeo... :roll:

Treća stvar ako si ti administrator tko kaže da moraš biti i stariji član, nebi li to trebalo doći samo po sebi, ovisno o tvojim postovima, i koliko si pomogao drugima i koliko si na koncu konca REGISTRIRAN NA FORUMU??? Neznam jeli Trax-u na ovom forumu kad je bio njegov početak pisalo stariji član, nisam bio ovdje. :)
Nešto mi ovdje ne kužim!
Gledao si stranicu člana "informaticar" a komentiraš ju Tesli2...???
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

Nešto mi ovdje ne kužim!
Gledao si stranicu člana "informaticar" a komentiraš ju Tesli2...???
eh, da... to ni meni nije jasno... ali :?
User avatar
MORGAN
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1284
Joined: 21-07-2009, 07:12
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by MORGAN »

Tko tu šta miješa :?: :lol:
User avatar
kalisto
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 55
Joined: 20-11-2009, 18:15
Location: zagreb

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by kalisto »

Dobro je tesla,uvijek je bilo onih i bit će koji su protiv s tim se ne trebaš zamarat.
Stranica je ok! i vjerujem da će u skorije vrijeme postati i popularnija.Samo naprijed mladiću :wink:
User avatar
tesla2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 462
Joined: 12-08-2009, 17:34
Location: Pokraj Zagreba
Contact:

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by tesla2 »

hvala "kalisto" :D
da je bar više takvih, koji daju potporu...
User avatar
78L05
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1402
Joined: 28-05-2009, 13:22
Location: Hrvatska

Re: Portal o elektronici - novi forum (moj)

Post by 78L05 »

Zamjenio sam dvije stranice, sličnih su naziva . :lol:
Ne vjeruj u čuda - računaj na njih!
Post Reply