UNIMER sa RS232 komunikacijom

Forum o svemu i svačemu, ALI vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
HJasko
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 44
Joined: 16-01-2005, 09:45
Location: Zmajev Grad
Contact:

UNIMER sa RS232 komunikacijom

Post by HJasko »

Pozdrav!

Kupio bih unimer sa RS232 komunikacijom i softverom (potrebni su mi grafikoni napona,struje i sl.) pa me zanima da li neko zna gdje bih mogao to naci ili mi preporuciti model pa da ja potrazim na Netu gdje bih mogao kupiti ??

Instrument ne mora biti ekstra nesto,pozeljno je da bude jeftiniji :-)) jer imam vec cetiri unimera,i to i digitalna i analogna ... Potreban mi je zbog nekih eksperimenata koje bih radio vezano za kapacitet gel akumulatora za neke elektronske uredjaje,sa kojima imam problem,pa bih ih htjeo neki puta ispitati pod radom sa nekim potrošačem (struja,napon i dr.)...


HJasko
r2d2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 408
Joined: 08-01-2007, 18:38
Location: Zagreb

Post by r2d2 »

UNI-T: UT70, UT71 u chipoteci mu se cjena krece oko 100 eura imas usb ili rs232
...:::SVAKO "ZASTO", IMA SVOJE "JEBIGA":::...
HJasko
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 44
Joined: 16-01-2005, 09:45
Location: Zmajev Grad
Contact:

Post by HJasko »

Reci mi molim te da li dodje i data kabal (serial ili USB) odnosno softver sa unimerom jer sam bio nasao neke na Netu ali ne dodje to odnosno posebno se dokupljuje ili u par navrata trgovci ne znaju kakav softver i kabal idu uz unimer :-) ??

HJasko

P.S. Chipoteka ima u Osijeku pa bih otisao tamo da to kupim jer je to nekih 100 km od mene ...
r2d2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 408
Joined: 08-01-2007, 18:38
Location: Zagreb

Post by r2d2 »

sve dobijes u kompletu i cd i kabel...
...:::SVAKO "ZASTO", IMA SVOJE "JEBIGA":::...
HJasko
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 44
Joined: 16-01-2005, 09:45
Location: Zmajev Grad
Contact:

Post by HJasko »

OK hvala ti,sutra cu nazvati Osijek da vidim da li to mogu direktno dobiti od njih...to inace preracunato prema zvanicnom kursu ispada i ispod 100 EUR tako da to nije neka cijena...


Hvala !!


HJasko
Post Reply