Bežični prijenos i Overunity

High voltage sekcija. Sve vezano za tehniku visokog napona.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
MORGAN
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1284
Joined: 21-07-2009, 07:12
Contact:

Bežični prijenos i Overunity

Post by MORGAN »

Razmišljao sam malo o tome....sjetio sam se kako je to Tesla izvodio u labosu na long islandu....
On je na izlazu dobivao od 1000 do 2000 % više energije nego što je ulagao.....
Dokazao je da je tu energiju uzimao iz ionosfere....čak je objasnio odakle tolika energija u ionosferi....
E sad dali netko ima ideju kako bih mogli uzeti tu energiju.....ja imam nekih i trenutno radim na ispitivanju....ako netko ima ideju nek podjeli sa nama..... :idea:

edit: ako netko zna kolika je rez. frekvencija ionosfere......bilo bi dobro....
dabic
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 54
Joined: 01-05-2010, 17:30

Re: Bežični prijenos i Overunity

Post by dabic »

Srećno sa eksperimentima...

Mada ne vjerujem u to...
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7871
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Re: Bežični prijenos i Overunity

Post by pedja089 »

Nije bas sve tako jednostavno... Problem kod dobijanja bilo kokvih rezultata bez ogromnih gubitaka je u tome sto ti ne mozes proizvesti dovoljno veliku snagu da utices na jonosferu... Ameri su na nekom univerzitetu pokusali nesto sa nekim poprilicno velikim teslinim trafom, ali nisu uspeli. A secam se da je snaga bila nekoliko desetina KW... Cisto sumljam da ti mozes napraviti nesto jace...
User avatar
MORGAN
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1284
Joined: 21-07-2009, 07:12
Contact:

Re: Bežični prijenos i Overunity

Post by MORGAN »

Malo sam štrebao nad Teslinim patentima i našao na zanimljivu rečenicu....."Bežični prijenos energije nije moguće ostvariti herzovim valom.....za to nam je potreban skalarni val....tako da ja sad ne radim na prijenosu bez uporabe TC-a...Tc je blago rečeno bio zajebancija...... :evil:
cikljamas
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 410
Joined: 18-10-2008, 13:58
Location: zagreb

Re: Bežični prijenos i Overunity

Post by cikljamas »

Morgane, mnogi bi rekli : malo morgen bus ti tu nekaj iskemijal, al ja velim : sam napred i cak sto vise
bas me zanima jel ima mjesta u tom tvom istrazivanju za doprinos jos kojeg vjernika koji vjeruje u
Tesline izume, al se nikad nije usudio krociti nogom u zabranjeno podrucje...Ako ima, ajmo ljudi nesto
po tom pitanju da se pokrene, sve drugo bi bila sala u cijeloj elektrotehnici, kad bismo uspjeli da se
mrdnemo sa mjesta...E sad naravno, gdje su ameri i ini dosli na tom podrucju, pa reko bi veoma daleko,
al lazu i u vezi onog sto znamo da postoji (npr. haarp), a kamoli kako tek lazu za ono sto ni ne znamo
da rade, a sve na bazi radova velikog Tesle...I na kraju, naravno da mali mravi iz svojih garazica
djeluju smjesno u usporedbi s milijardama dolara teskom industrijom americkih tajnih projekata, ali
bar da nesto radimo, pa makar i ne stigli nikud, umjesto da kazemo : nema od toga fajde, sve cetri
u zrak, predajemo se...Zato Morgan, moja velika podrska, napravio ti s tim nesto, il ne napravio nista !!!
banana
User avatar
MORGAN
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1284
Joined: 21-07-2009, 07:12
Contact:

Re: Bežični prijenos i Overunity

Post by MORGAN »

Ma da ja baš i ne vidim puno od tih silnih dolara.......oni su se naučili upravljati kišom i snijegom.....to danas nije toliki problem....s tom energijom koliku haarp izbacuje u ionosferu moglo bi se puno više.....ma da haarp nebude puno pomogao.....dosta bi nam pomogao teslin labos koji su ameri srušili.... :evil:
cikljamas
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 410
Joined: 18-10-2008, 13:58
Location: zagreb

Re: Bežični prijenos i Overunity

Post by cikljamas »

To ti ja pricam, pogledaj npr. Edwin Gray slucaj,pogledaj projekt Stan Mayers Dune Buggy, sta da ti pricam,
ili vec ovdje prikazani link za Troy Reedov magnetni motor itd.itd.itd....Spisak je pogolem, di su ti svi
projekti ?..I najvaznije, zasto su zbunkerirani, pozar u Teslinom laboratoriju nije bio sigurno slucajan, a
kutije s dokumentima iz sefa u njegovoj hotelskoj sobi gdje su nestale ?...Ameri imaju sve te spise, a
kad neko nesto napravi sam, oni dodu s torbom novaca na jednoj strani i sa prigusivacem na drugoj strani
i lijepo te pitaju dzentlmenski za koju si opciju...To je ekipa vec skuzila i onda kao Bedini objave odmah
sta imaju tako da se ne zezaju s ljudima u crnom, jednom kad je objavljeno vise te nemaju s cim ucjenjivati,
a kad hoces biti velikodusan i ponuditi stvar ono sto se kaze cijelom covjecanstvu onda nastaju problemi jer
sta ako se toga docepa alkaida,hahahahh...Sve alkaide proizvodi cia,nsa, itd...Kakva crna alkaida, ljudi moji,
to moras bit stvarno potpuno nepismen da pusis ovakve price za malu djecu...Sta ces, to nam je realnost...
banana
Post Reply