pomoc

High voltage sekcija. Sve vezano za tehniku visokog napona.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
dena
Posts: 15
Joined: 24-02-2014, 23:25

pomoc

Post by dena »

inace se vecinom bavim poslovima oko auto elektrike ali sad bi trebao izraditi jedan sklop koji bi radio na izmjenicnu struju pa ako neko moze pomoci....
dakle treba mi sklop koji bi imao ulaz od 220 v i 50 hz a na kraju ili izlazu mi treba da ima promjenjivu ferkvenciju od 1000 do 9000 hz i promjenjivu amperazu do max 90 miliampera (ili ako nije moguce promjenjivo da bude stalno na naprimjer 6000hz i 40 miliampera) i naravno da je siguran z upotrebu (pod tim mislim ako uzmem krajnje kontakte u ruku da osjetim peckanje struje a ne da me ubije... :ohno: .(to bi ubiti trebalo funkcionirati poput onih sprava za struju sto koriste fizijatri za ljecenje...i one imaju iste ferkvencije i ostalo)
ako neko ima prijedlog kako da sastavim takvu kontrapciju bio bih jako zahvalan
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: pomoc

Post by WhiteHead »

A koji oblik signala na izlazu, sinus ili....
Pomoglo bi ako bi rekao namjenu, 40 mA nekog može i ubiti.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
nano
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1630
Joined: 18-02-2011, 10:46
Location: Istra

Re: pomoc

Post by nano »

Mozda mozes sta od ovoga iskoristiti.

https://www.google.hr/search?q=electro+ ... B428%3B282

samo ispred dodas ispravljac sa 220v na koliko vec treba
“Imali smo mi i vecih problema, pa ih nismo rijesili.” -Grunf
dena
Posts: 15
Joined: 24-02-2014, 23:25

Re: pomoc

Post by dena »

pa bas mi i treba za elektrostimulator,,iman velikih problema sa isijasom,,,bija san neko vrijeme na terapijama ali su mi ih ukinili,,,gleda san za kupit taj aparat al su cijene po par tisuca E....pa rekoh da napravim i sam,,,mene je inace na terapijama udara strujom od 6000hz i 40miliampera...pomaze puno al eto....jaka struja mi je slaba tocka....inace popravljam autoletriku i elektroniku pa bi bas triba pomoc sa ovime....sam neznam ni kako pocet....svaki savjet je dobrodosao
:D
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: pomoc

Post by Feko »

Nemoj se s time igrati niti se to isplati praviti..toga za par dolara ima u kini, a ako nemaš mogučnost naručiti izvana ima na njuškalu.
http://www.njuskalo.hr/?ctl=search_ads& ... sa%C5%BEer
pa biraj...sve ti je to isto...jedino što oni u fizikalnoj terepiji imaju bolje/kvalitetnije "elektrode" ili kako se već zovu što stavljaš na mjesto koje želiš elektro stimulirati i veći su..kučište ispravljač..
Kupi ovakvo što iz oglasa pa samo mijenjaj te elektrode kad prestanu kvalitetno prijanjati :wink:
dena
Posts: 15
Joined: 24-02-2014, 23:25

Re: pomoc

Post by dena »

e iman ovi od dr hoo.ma ti svi sta rade na baterije dode ko neka tipa masaze....lagano te stipka i masira...ferkvencija uqurcu do daske....ispod 200hz,a ovo sta ja trazin za izvest bas ispucaje pravu struju...osjecaj je ko da imas trnce...cak san razmislja priradit elektrosoker....spustit mu amperazu..al ne ide ...pizdarija nece radi ako petljas po njoj...ubiti ovo sta meni triba mora doprit naponom do ledne mozdine i umjetnim putem podrazavat zivce,a ovi na baterije su bzvz vise ko neka dzabalele masaza od kakve qurve iz nekog jeftinog bordela u predgradu bangkoka :ohno:
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: pomoc

Post by Feko »

:lol: :lol: ...ako ti tako kažeš
Post Reply