LD LTS-547AP

Ako želite razmijeniti neke dijelove sa kolegom ili tražite neki dio, ovo je forum za vas.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
MaxMesar
Posts: 23
Joined: 08-05-2006, 21:37

LD LTS-547AP

Post by MaxMesar »

evo zanima me jel mi ko moze reci pinove kako idu na ovim nozicama od tog displeja...trazio sam po internetu al nigdje to nisam nasao...

treba mi jer radim maturalni rad "ultrazvucni senzor za parkiranje" pa me muci sto mi jedan od 3 displeya ne svijetli....pa zelim provjeriti jel su pinovi dobro spijeni...

jel zna ko koju stranicu di tog ima?ili ako mi moze netko di pogledati bio bih jako zahvalan...
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

Mozes li postaviti shemu tog uredjaja, i sliku LCD-a ako imas i da vidimo kako si spojio... Moguce da si nesto zeznuo pri spajanju ili ti ne radi sklop uopste...
MaxMesar
Posts: 23
Joined: 08-05-2006, 21:37

Post by MaxMesar »

jioj nemogu stavit shemu jer sam to uzeo iz časopisa...

časopis je inače MAJSTOR 09/2005


danas sam nesto malo mrdao po tome i sad mi ovaj koji nije prije radio radi ,ali sad mi opet jedan ne radi...(prije mi nije radio prvi displej sad mi radi , al sad mi treci ne radi...)

al sam skuzio da kad opicim cjeli sklop na 4.5-7.5 volti onda svijetle svi displeji...ali sklop inace ide na 12 volti tako da se onda jedan displej iskljuci...neznam zasto...
Post Reply