Eksperimentalne ploce

Ako želite razmijeniti neke dijelove sa kolegom ili tražite neki dio, ovo je forum za vas.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
srdjan
Posts: 6
Joined: 29-01-2006, 20:41

Eksperimentalne ploce

Post by srdjan »

Zanima me gdje se u BiH mogu naci eksperimentalne ploce posto sam trazio u nekoliko radnji ali ih nemaju.Mislim na eksperimentalne ploce u koje se komponente samo ubadaju bez lemljenja kao na slici sa linka.

http://www.elektronika.ba/forum/uploadz ... FB.EPS.txt
miniC
Posts: 9
Joined: 25-01-2006, 19:58

Post by miniC »

Probaj da ih trazis pod imenom protoboard!!!!
User avatar
virtualx
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1064
Joined: 11-01-2005, 00:10
Location: Bihac
Contact:

Post by virtualx »

nemam pojma gdje ih ima.
ja sam svoju davno mazno iz skole.
:lol: 8)
User avatar
[SINNER]
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 82
Joined: 18-09-2005, 21:44
Location: Bihac-Sarajevo

Post by [SINNER] »

Ej imas u Sarajevu u Conradu, uzmi STECKPLATINE TYP II ona ti je najjeftinija. :)

POZDRAV
Firkragg

Post by Firkragg »

protoboard!!!!
breadboard
srdjan
Posts: 6
Joined: 29-01-2006, 20:41

Post by srdjan »

Pa koja je adresa Conrad-ovog sajta (Sarajevo) posto sam pokusao na njihovoj glavnoj stranici ali nemaju link za prestavnistvo u BiH (ako je to uopste prestavnistvo).Moze i broj telefona ili e-mail.
UNAPRED HVALA.
User avatar
[SINNER]
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 82
Joined: 18-09-2005, 21:44
Location: Bihac-Sarajevo

Post by [SINNER] »

@Srdjan ne znam koja je web adresa Conrada i da li je uopste imaju :) , ali telefon i e-mail ti mogu nabaviti za koji dan kad budem u prolazu kraj njihove radnje.

POZDRAV
Firkragg

Post by Firkragg »

User avatar
[SINNER]
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 82
Joined: 18-09-2005, 21:44
Location: Bihac-Sarajevo

Post by [SINNER] »

@Srdjan danas sam bio u Conradu i ova ista ploca sto si ti stavio njenu sliku kosta 45km sto je preskupo, pa radje gledaj one module sto sam ti vec rekao (STECKPLATINE TYP II), posto su oni jeftiniji. Evo ti brojevi telefona Conrada u Sarajevu: 033-712-390, 033-712-391, 061-167-377 i mail: ags71arh@bih.net.ba

POZDRAV :)
User avatar
Vedran
Posts: 11
Joined: 27-02-2006, 00:07

Post by Vedran »

Ima ti u hrvatskoj u Chipoteci ja mislin oko 60 kn
User avatar
Fedja
Napredujem
Napredujem
Posts: 138
Joined: 14-01-2005, 14:55
Location: Mostar, BiH

Post by Fedja »

virtualx wrote:nemam pojma gdje ih ima.
ja sam svoju davno mazno iz skole.
:lol: 8)
Bas gledam u svoju plocu i mislim se odakle mi, vec sam zaboravio... LOL :lol::lol:
User avatar
Fedja
Napredujem
Napredujem
Posts: 138
Joined: 14-01-2005, 14:55
Location: Mostar, BiH

Post by Fedja »

btw. kad smo vec kod toga, ima li igdje (u electronic centru u sarajevu??) kupiti onih stampanih ploca sa puno rupa, i sa kruzicima oko rupa sa strane stampe... valjda znate na sta mislim.. one plocice sto se ne trebaju nagrizati u bakru, nego se samo lemilicom i tinolom prespajaju rupice :lol:
User avatar
[SINNER]
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 82
Joined: 18-09-2005, 21:44
Location: Bihac-Sarajevo

Post by [SINNER] »

@Fedja cini mi se da sam vidio u Satcomelectronic-u ali nisam 100% siguran, odi pa pogledaj. A adresa im je: Bulevar Mese Selimovica 21.

POZDRAV
zelja
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 25
Joined: 21-02-2005, 14:05

Post by zelja »

Fedja wrote:btw. kad smo vec kod toga, ima li igdje (u electronic centru u sarajevu??) kupiti onih stampanih ploca sa puno rupa, i sa kruzicima oko rupa sa strane stampe... valjda znate na sta mislim.. one plocice sto se ne trebaju nagrizati u bakru, nego se samo lemilicom i tinolom prespajaju rupice :lol:
Evo da i ja konacno pridonesem nesto ovom forumu. Fedja Sinner ti je rekao gdje ima. Znam posto su zastupnici Orbiter G-a a bas sam jucer kod njih kupovao te rupicaste plocice. Cijena je 5KM.

Podružnica "Satcomelectronic" Sarajevo

Bulevar Meše Selimovića bb (do broja 21),7100,Sarajevo

Tel:++38733647374

E-mail:satcom@orbiter-g.com
User avatar
Fedja
Napredujem
Napredujem
Posts: 138
Joined: 14-01-2005, 14:55
Location: Mostar, BiH

Post by Fedja »

zelja wrote:Evo da i ja konacno pridonesem nesto ovom forumu. Fedja Sinner ti je rekao gdje ima. Znam posto su zastupnici Orbiter G-a a bas sam jucer kod njih kupovao te rupicaste plocice. Cijena je 5KM.
Onda vjerovatno ima i u orbiter g :lol: Nisam se sjetio tamo pitati, a nije mi daleko od kuce :lol: Samo sajt im je ocajan... A electronic centar ga i nema (ja misilim)... Sto se ne ugledaju malo u hrvata, recimo chipoteka...
User avatar
denahv
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1190
Joined: 21-10-2007, 19:15
Location: Osijek

Post by denahv »

ja sam svoju jaaaako davno posudio u školi. :D
posudio na doživotno :twisted:
Post Reply