hot-air gdje kupiti

Ako želite razmijeniti neke dijelove sa kolegom ili tražite neki dio, ovo je forum za vas.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

buco

Post by buco »

Mozes mi rec koji su ti dodaci npr po tipskom broju[npr. A1024..] kao za onu Hakko850 sto sam postavio pdf file. Mene janvise zanimaju ovi vezani za tsop[48,32] kucista.
Pozdrav
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Post by zogldi »

Buco to su nastavci kao prvih 5 na www.techno.ru/txt/7_1/tips_850D.gif
plus jedan veći,sve je to isto i GORDAK i QUICK... samo različito ime proizvod 100% isti!Ručke,grijači,baze sve isto!
buco

Post by buco »

@zglodi to bi znacilo uglavnom qfp prikljuci [ i to je uredu ] nego dal jos mozes dobit i onaj pod oznakom A1187 [TSOL 18,5 x 8 ] taj mi je dosta bitan , a sto se lemilica tice sve one [ vec spominjane] su ionako kopije vec spomenute Hakko850 [ firme Hakko] .De vidi pa da napravimo posao ! :)
Pozdrav
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Post by zogldi »

buco wrote:@zglodi to bi znacilo uglavnom qfp prikljuci [ i to je uredu ] nego dal jos mozes dobit i onaj pod oznakom A1187 [TSOL 18,5 x 8 ] taj mi je dosta bitan , a sto se lemilica tice sve one [ vec spominjane] su ionako kopije vec spomenute Hakko850 [ firme Hakko] .De vidi pa da napravimo posao ! :)
Pozdrav
Provjerim pa ti javim za A 1187!!! :)
buco

Post by buco »

OK !!!!!! :D
buco

Post by buco »

@zglodi sta kazu Rusi ili Kinezi !? vidim da ima tih lemilica s dodacima po rusiji kolko' oces :D samo ne kuzim tamo gdije su cijene tih dodataka !?
Pozdrav
P.S cudno da se Kineska roba nabavlja iz rusije kad je jedno od najvecih skladista za europu kinesko/juznokorejske robe kod Budimpeste i to vec godinama [ to bi trebao bit grad u Madjarskoj ?? :? , al tko zna ti gradovi u sibiru kako se sve ne zovu :D ]
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Post by zogldi »

buco wrote:@zglodi sta kazu Rusi ili Kinezi !? vidim da ima tih lemilica s dodacima po rusiji kolko' oces :D samo ne kuzim tamo gdije su cijene tih dodataka !?
Pozdrav
P.S cudno da se Kineska roba nabavlja iz rusije kad je jedno od najvecih skladista za europu kinesko/juznokorejske robe kod Budimpeste i to vec godinama [ to bi trebao bit grad u Madjarskoj ?? :? , al tko zna ti gradovi u sibiru kako se sve ne zovu :D ]
@buco ja to uzimam iz Kine ne iz Rusije 8) .Neznam još ništa za nastavak koji tebi treba jer još čekam E-mail od njih(pitao sam i za puno drugih stvari pa to malo duže traje a i nisam ja njima toliko interesantan uzimam male kolićine pa me odrade kad stignu)!A što se tiće cijena kod rusa"KAKO KOGA OGLOBE"(Moj drugar uzimao neka kola kod njih,ja ih plaćao 2.5$ a njega oglobili za 4$ po komadu ista kolićina)! :wink:
buco

Post by buco »

Dobro ionako nema zurbe kad je islo dosad , jeli , ici ce jos neko vrijeme .. pa javi kad ti odgovore !!
Pozdrav
Post Reply