hot-air gdje kupiti

Ako želite razmijeniti neke dijelove sa kolegom ili tražite neki dio, ovo je forum za vas.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

azercode
Posts: 13
Joined: 24-10-2005, 12:34
Location: MOSTAR

hot-air gdje kupiti

Post by azercode »

gdje ima u BIH kupiti hot-air i po kojim cjenama

pozdrav
CODE-DECODE
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Re: hot-air gdje kupiti

Post by zogldi »

azercode wrote:gdje ima u BIH kupiti hot-air i po kojim cjenama

pozdrav
Jel te to ustvari zanima puhaljka ili duvaljka(kako hoćeš)za vruči zrak?
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Re: hot-air gdje kupiti

Post by zogldi »

azercode wrote:gdje ima u BIH kupiti hot-air i po kojim cjenama

pozdrav
Jel te to ustvari zanima puhaljka ili duvaljka(kako hoćeš)za vruči zrak?
azercode
Posts: 13
Joined: 24-10-2005, 12:34
Location: MOSTAR

Post by azercode »

jeste lemilica na vruci zrak.i interesuju me prelazi ili vrhovi sa četri vrha da mogu otpuhat plcc64 i 52

pozdrav
CODE-DECODE
buco

Post by buco »

Pa prave puhaljke mislim na dodatak koji ide na drsku s grijacem bas i nisu jeftine za kucista tih formata plcc64 pa plcc52 su 30-50$ bar za Hakko lemilice [ cije kopije rade kinezi za 200$ se prodaju po USA a ja sam moju kupio u preko znanca u Beogrdu 160Eu], izgleda da istu takvu chipoteka prodaje za oko 2300kuna :shock: . Inace Kinezi prodaju takvu lemilicu u formi drska + kuciste [s pumpom,elektronikom ,..] za 6+8$ ==14$!!!
Bas sam kontktirao kompaniju kad sam kupio ovu lemilicu [rework station] "Quck850" da vidim kako do rezervnih dijelova i dobio odgovor od Kineske firme da nebi bio problem za dijelove skupa s cijenma i zamalo pao "mrtav" kad sad vidia kako su me susjedi ogulili !! :? bratska ljubav . :D .Do sad mi nije trebalo nista lemilica radi dobro i nemem nikakvih problema s njom. A cesto je koristim .
Pozdrav
P.S pokusaj koristit kad si ga vec uvea u dom , taj svoj internet prikljucak !!!!!!
azercode
Posts: 13
Joined: 24-10-2005, 12:34
Location: MOSTAR

Post by azercode »

ja imam aoyue 909
http://cgi.ebay.at/AOYUE-909-Das-3-in-1 ... dZViewItem
i naso sam rezevne djelove (zastupnistvo u njemackoj)nego mi treba jedna obicna samo sa toplim zrakom a cuo sam da ima negdje u Sarajevu za 50-setak eura samo neznam gdje pa sam mislio da ima i vrhova tu kupit pa ako neko zna neka javi

pozdrav :lol:
CODE-DECODE
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Post by zogldi »

Pozdrav!Mogu ti naruciti ako hoces quick 850(china)sa svim produzecima za 65 eura jer se prikljucci kupuju odvojeno.
buco

Post by buco »

@zogldi posto kad sam ja kontaktiro kineze nije bilo [ osim ona 4 sto idu uz lemilicu] ostalih prikljucaka u njihovoj ponudi ?! mene bi zanimali prikljucci , kupovina :D .Dal je to "paket" kao kod Hakko850 [ cija je quick850 kopija] ilio nesto drugo , mozes li postavit sliku koji sve dodaci idu !!!!
Pozdrav
azercode
Posts: 13
Joined: 24-10-2005, 12:34
Location: MOSTAR

Post by azercode »

ja sam sad gldo na google images i ima cetri nastavka pogledaj
http://www.techno.ru/txt/7_1/40.htm
CODE-DECODE
azercode
Posts: 13
Joined: 24-10-2005, 12:34
Location: MOSTAR

Post by azercode »

buco wrote:@zogldi posto kad sam ja kontaktiro kineze nije bilo [ osim ona 4 sto idu uz lemilicu] ostalih prikljucaka u njihovoj ponudi ?! mene bi zanimali prikljucci , kupovina :D .Dal je to "paket" kao kod Hakko850 [ cija je quick850 kopija] ilio nesto drugo , mozes li postavit sliku koji sve dodaci idu !!!!
Pozdrav
evo cekam da mi kolega provjeri u sarajevu navodno oko 160 km vruci zrak i lemilo sa pumpm
CODE-DECODE
buco

Post by buco »

i lemilo s pumpom sta 0,8 bara ili 1--1,2bara ? ima ta puimpa na lemilu ??
Pozdrav
P.S sutra mi friend stize u BiH da mu dam pravi info al je dobia prekomandu pa ce u Tuzlu !!? nije zbog dijelova za @trax-a vec visa sila ! :D
azercode
Posts: 13
Joined: 24-10-2005, 12:34
Location: MOSTAR

Post by azercode »

neznam koliko je bari samo znam da je neka kineska,cekam da mi javi jer je njegov radni kolega kupio tu stanicu prije mjesec dana negdje u Sarajevu
pozdrav

ps:pada li tamo kisa evo ovde vec 5. dan
CODE-DECODE
buco

Post by buco »

Nazalos pada i to bas neka dosadna , malo pada malo stane al vise pada nego ne !! :D
Pozdrav
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Re: hot-air gdje kupiti

Post by zogldi »

Evo ti fotka puhaljke a produzetke nemam trenutno sa cim da snimim ali cu se potruditi sto prije!

http://www.elektronika.ba/forum/uploadz ... G_0136.JPG
Evo i produzetaka a ta sto ima i lemilicu u sklopu sa puhaljkom je kod mene 150km imam jos dvije a necu nabavljati druge za 2-3mjeseca.Produzetke(cetvrtaste) i ja porucujem.

Poslani fajl je veæi od maximalno dozvoljenog: 800000 bytes. Sorry.
buco

Post by buco »

@zglodi imas li ti prikljucke , ili dobivas sto idu na hakko850 tj kinesku kopiju quck 850 rework station ?
evo ti slike prikljucaka !!!!!!!!
Pozdrav

http://www.elektronika.ba/forum/uploadz ... O-850B.pdf
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Post by zogldi »

Ja dobivam ove što idu uz gordak850,852,854...
buco

Post by buco »

fizcki koliko se da vidit drska im je ista , onoj s tvoje slike i ovoj Hakko85/qiuck850 , e sad na onom fileu za Hakko850 jesu i slike dodataka , i mene zanima imas li ti te dodatke ili nemas !?Ako imas posto ih prodajes?
Pozdrav
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Post by zogldi »

Trenutno na lageru nemam ali se mogu poručiti jel radim s tim stvarima,nije neki problem i provjeriti cijenu(daj mi 2-3 dana i znaćeš,cijenu moram provjeravati jel kod kineza danas je ovako sutra onako)!
buco

Post by buco »

OK , provijeri pa javi i hvala naravno !!!! :D
Pozdrav
User avatar
zogldi
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 60
Joined: 31-10-2005, 23:26
Location: Sarajevo,Bosnia & Hercegovina
Contact:

Post by zogldi »

buco wrote:OK , provijeri pa javi i hvala naravno !!!! :D
Pozdrav
E evo provjereno,ima u kompletu 6 kom. najmanji pa veći...veći.....
prodaje se u kompletu i cijena kompleta kod mene je 24 eura(nije skupo u kini ali gabaritno pa slanje i ostalo skupo).Kome odgovara nek se javi ja šaljem porudžbu uskoro! :D
Post Reply