MIDI to USB kabel (konverter)

Ako želite razmijeniti neke dijelove sa kolegom ili tražite neki dio, ovo je forum za vas.

Moderators: stojke369, pedja089, [eDo], trax, LAF

Post Reply
User avatar
Gromit
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 331
Joined: 08-01-2011, 05:36
Location: Hrvatska

MIDI to USB kabel (konverter)

Post by Gromit »

Molim, ako netko ima taj konverter, a da mu je viška da mi javi.
Da ne stavljam sliku, ma znate one jeftilen kineske sa 2 kabla sa DIN-5 konektorima za MIDI in i out, pa kutijica sa violinskim ključem i s druge strane USB konektor. Znam da su šrotex, nemaju ni optocoupler, ali se daju prepraviti da koliko-toliko rade. Ima više varijanti, neki imaju čip zaliven epoksidom, neki jasno vidljiv čip itd, ali uglavnom se svodi na isto.

Neki kreten me gadno preveslao na njuškalu, uplatio sam lovu i više ni traga od njega :oops: !
Mogu sa eBaya naručit, ali ako netko (u HR radi slanja TISKOM!!!) ima, a da nije skršen ili čak da je nov - neka mi ponudi cijenu, da ušparam na vremenu.

Ako netko ima bolji model, možete mi ponuditi no sumnjam da mogu odvojiti dovoljno love za baš kvalitetne konvertere.

Hvala na pažnji!
Gromit
Can You hear me, can You hear me?
Through the dark night, far away...
I am dying, forever crying :(
To be with You, who can say...
To be near You, to be F R E E !
User avatar
Black
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 981
Joined: 17-12-2008, 15:44

Re: MIDI to USB kabel (konverter)

Post by Black »

Mogu ovaj kod sebe narucit pa ti ga poslat TISKOM. Posto stalno hodam prema HR
USB Midi kabal - konverter za klavijature (19,90 KM)
https://www.olx.ba/r/28467220/16624
User avatar
Gromit
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 331
Joined: 08-01-2011, 05:36
Location: Hrvatska

Re: MIDI to USB kabel (konverter)

Post by Gromit »

Hvala lijepa na ponudi kolega Black!

A vidi, to je takav konverter, ali mislim da bi mi bilo preskupo: ako sam dobro shvatio 20KM je oko 10€ plus dostava kod tebe + Tisak nekih 15-tak kn (2€)...

U međuvremenu mi se tip javio i obećava da ću dobit što sam naručio i platio (iako sumnjam).
Drugo, eBay, HongKong - imam isti takav na piku za nekih 4$ sa besplatnom dostavom (iz HK obično stižu stvari puno brže nego iz Kine).

Dakle, opet "čekaj magare da trava naraste" :azdaja: i hoće mi možda IPAK stić taj sa njuškala ili sam mislio sa ebaya naručit za 4$ ili €, svejedno.

E sad, ako se pitaš zašto sam uopće onda stavio oglas: pa ako netko ima viška ili mu ne treba više taj adapter onda radi brže dostave platim i više od 4€ sa ebaya + Tisak, ali da nije više od nekih 8 € (sa Tiskom), jer stvarno mogu za nekih 35kn naručit sa eBaya ako ništa prije ne upadne.

@Black, hvala na ljubaznoj ponudi, za sada mi je malo previše, ali tko zna što će na kraju biti.
Btw. nisam baš skužio jel ova stranica koju si mi poslao neki oglasnik poput njuškala ili e-trgovina, i ne znam koliko se ti Black kužiš u te adaptere, možda si samo našao gdje ima kod tebe, ali 20KM je puno previše za taj konverter (+dostava)! Recimo da se ti interesiraš, ja bi ti odma rekao da potražiš po oglasima ili najbolje na ebayu, jer su višestruko jeftiniji, a da ne govorim da ga treba dorađivati da bi donekle ispravno radio!

Pozdrav kolega Black!
Gromit
Can You hear me, can You hear me?
Through the dark night, far away...
I am dying, forever crying :(
To be with You, who can say...
To be near You, to be F R E E !
Post Reply