Trafo

Ako želite razmijeniti neke dijelove sa kolegom ili tražite neki dio, ovo je forum za vas.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
t0r3r0s
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 47
Joined: 02-09-2014, 21:31

Trafo

Post by t0r3r0s »

Pozdrav

Potreban mi je trafo cij je ulaz 24vdc a izlaz 500 do 600 vdc .
Imam slican na jednom blicu pa je pregorio , da li neko zna gdje se moze nabavit takav trafo ???
Trazio sam orginalni na netu ali ta firma vise ne postoji i ne proizvodi vise.

Hvala lijepo.
nano
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1630
Joined: 18-02-2011, 10:46
Location: Istra

Re: Trafo

Post by nano »

To nije trafo,to je dc-dc pretvarac.Mozda se moze popraviti taj koji ti je pokvaren ili nam reci za sta ga trebas,pa ce ti neko savjetovati neku alternativu.
Bitno je koliko struje trebas na tih 500-600v i koliko dugo,koliko mjesta imas ..itd
“Imali smo mi i vecih problema, pa ih nismo rijesili.” -Grunf
t0r3r0s
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 47
Joined: 02-09-2014, 21:31

Re: Trafo

Post by t0r3r0s »

nano wrote:To nije trafo,to je dc-dc pretvarac.Mozda se moze popraviti taj koji ti je pokvaren ili nam reci za sta ga trebas,pa ce ti neko savjetovati neku alternativu.
Bitno je koliko struje trebas na tih 500-600v i koliko dugo,koliko mjesta imas ..itd
Da upravu si prijatelju i ja sam naknadno vidio da je dc dc pretvarac. Potreban mi je za blic kamere na jednoj masini , znaci pregorio je tesko da se moze reparirat jer je zaliven. Sto se tice velicine 5cmX1cm a to je tip Hv10W1-4S600. Da li mozda znas neke trgovine koje imaju nesto slicno i takodjer da li znas gdje se mogu nabaviti U xenonke ?
Post Reply