E-bay

Ukoliko tražite ili imate linkove dobrih stranica sa shemama ili sličnim sadržajem, ovdje ih postavite...

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
Tutak
Posts: 1
Joined: 13-01-2015, 13:16

E-bay

Post by Tutak »

Pozdrav svima! Vec duze vreme razmisljam da li da narucim sa E-baya(nikada nisam narucivao).Pa me zanima da li je neko imao iskustva sa narucivanjem komponenti sa e-baya.Na nekim komponentama pise "fr*e international shipping", da li se u tom slucaju treba ista platiti dok komponente stignu?
Posto zivim u BiH,da li na karticu koja je vezana za PayPal mogu stavljati marke ili moram dolare ?
Unapred hvala!! :)
theViTALiTY
Napredujem
Napredujem
Posts: 109
Joined: 08-11-2014, 14:03
Location: 78k

Re: E-bay

Post by theViTALiTY »

Ako pise fr*e international, onda je je besplatno i placas samo cijenu artikla. Ja odavno narucujem elektroniku sa eBay-a, i da ti kazem jos nisam dobio neki laznjak ili da je nesto crklo. Samo biraj one prodavnice (ljude) sto imaju visok feedback score!! A ti na karticu stavljas u svojoj valuti kad uplacujes u banci, a tek kad placas vrsi se konverzija iz tvoje valute u onu kojom treba platit. Za tu konverziju se uzima skroz mala provizija, nisam siguran dal je od banke ili PP-a.
Gde ti je masa pičko naizmjenična!

Isfrustrirani električar traži uzemljenje po razvodnoj kutiji.
User avatar
crash override
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 62
Joined: 16-10-2009, 19:33
Location: Republika Srpska

Re: E-bay

Post by crash override »

Imas opciju kad dodjes do placanja preko pay pala da iskljucis da ti pay pal mijenja valutu,nesto pise sitnim slovima,citao sam da dosta uzimaju,nije provjereno ali iskljucujem stalno. :D
Post Reply