Pomoć za proizvodnju.

Ukoliko tražite ili imate linkove dobrih stranica sa shemama ili sličnim sadržajem, ovdje ih postavite...

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
mojalovaa
Napredujem
Napredujem
Posts: 135
Joined: 29-03-2013, 19:28

Pomoć za proizvodnju.

Post by mojalovaa »

Pozdrav svima
Evo pošto se i sam bavim već duže vremena sa elektronikom i često sam puta želio da nešto odradim na veće količine a nisam imao kapacitet da sam to odradim a firme kod nas kao i svuda traže neke veće količine odlučio sam da izađem u pomoć svima onima koji trebaju takvu uslugu.

Samo da kažem da ne želim da ovo izađe kao samoreklamiranje , pa odmah pozivam admina da ako kršim pravila foruma da me upozori i slobodno obriše temu.

Ja sada više nemam tih problema jer posjedujem malo više opreme od standardnih hoby elektroničara , odnosno da nabrojim:

Kadu za lemljenje THT ( običnih komponenti koje se montiraju kroz rupu na PCB) do dimenzije 180 x 180 mm.
Elektičnu vakum pumpicu za SMD komponent.
Platformu sa vakum pumpicom i mikroskopom za montažu SMD komponenti sa 15 držača 1206 rola.
Peć za lemljenje SMD komponenti do dimenzije PCB 220 x 250 mm
2 lemilice sa regulacijom temperature
1 lemilicu na vrući zrak sa digitalnom kontrolom temperature

I još sličnih stvari za elektroniku , pa ako nekome zatreba montaža i lemljenje elektronike slobodno mi se mogu javiti na PP ili pogledati na mojoj web stranici : www.3g-elektronika.webs.com , da sada ne pružam reklamu.

E sad samo da obrazložim cilj ove teme , sigurno vam se kao i meni puno puta desilo da želite da napravite neku količinu nečega u elektronici , i sada vam fali recimo lemilica na vrući zrak , i nemate recimo dobru lemilicu običnu jer za malo veću količinu vam treba nešto bolje , a recimo trebate 20 uređaja da odradite i sada kada sračunate koliko trebate da uložite u tu opremu jednostavno vam se to ne isplati.

Ja sam prije svega opremu kupio za sebe , ali evo voljan sam pomoći i drugima da mogu pokrenuti nešto za sebe od projekata ili ideja , do sada sam mnogo puta izlazio u susret takvim projektima , pa evo sada želim to da i vama omogućim.
mojalovaa
Napredujem
Napredujem
Posts: 135
Joined: 29-03-2013, 19:28

Re: Pomoć za proizvodnju.

Post by mojalovaa »

Smijete Vi ljudi slobodno i da pitate nesto ako vas zanima , zbog toga sam ovu temu i otvorio.
Post Reply