Hendershot FuelLess Generator

Linkovi ka besplatnim e-knjigama.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
AIR
Posts: 21
Joined: 24-11-2013, 18:58

Hendershot FuelLess Generator

Post by AIR »

Da li se neko bavio ovim... :?:
;)
Zez
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 865
Joined: 21-11-2007, 01:04
Location: Osijek

Re: Hendershot FuelLess Generator

Post by Zez »

Lijenost je iz raja izašla.
User avatar
AIR
Posts: 21
Joined: 24-11-2013, 18:58

Re: Hendershot FuelLess Generator

Post by AIR »

Da Zez to je to sta mislis ima li smisla ovo ili je prevara :)
;)
Zez
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 865
Joined: 21-11-2007, 01:04
Location: Osijek

Re: Hendershot FuelLess Generator

Post by Zez »

Pa, moje mišljenje je da nije prijevara. Pročitaj dokument na prvom linku. Acrteži na drugom pokazuju da postoji zanimanje za to i da ljudi pokušavaju. Proučavanje ljudske povijesti upućuje na to da je nekada postojao način korištenja električne energije o čijoj proizvodnji i upotrebi mi danas ne znamo ništa ili jako malo, nedostatno za bilo kakvu primjenu (barem zvanično). A istraživanja u tom pravcu uvjetuju (bolje rečeno koče ili potpuno blokiraju) naftne kompanije i proizvođači električne enrgije na nama poznate načine. Dakako, tu su i države na čijem području postoje zalihe nafte. Zarada, zarada i zarada. Dobar primjer su automobili na pogon električnim motorom.
Lijenost je iz raja izašla.
User avatar
AIR
Posts: 21
Joined: 24-11-2013, 18:58

Re: Hendershot FuelLess Generator

Post by AIR »

Zez wrote:Pa, moje mišljenje je da nije prijevara. Pročitaj dokument na prvom linku. Acrteži na drugom pokazuju da postoji zanimanje za to i da ljudi pokušavaju. Proučavanje ljudske povijesti upućuje na to da je nekada postojao način korištenja električne energije o čijoj proizvodnji i upotrebi mi danas ne znamo ništa ili jako malo, nedostatno za bilo kakvu primjenu (barem zvanično). A istraživanja u tom pravcu uvjetuju (bolje rečeno koče ili potpuno blokiraju) naftne kompanije i proizvođači električne enrgije na nama poznate načine. Dakako, tu su i države na čijem području postoje zalihe nafte. Zarada, zarada i zarada. Dobar primjer su automobili na pogon električnim motorom.
Ok pokusat cemo nesto :)
;)
User avatar
jadranko
Napredujem
Napredujem
Posts: 120
Joined: 29-01-2012, 01:29
Location: zagreb

Re: Hendershot FuelLess Generator

Post by jadranko »

jesi uspio napravit ovu stvar!
User avatar
AIR
Posts: 21
Joined: 24-11-2013, 18:58

Re: Hendershot FuelLess Generator

Post by AIR »

Iskreno nisam jos ali javljam... cim nesto bude.
trenutno nisam u mogucnosti da to odradim :(
Ako neko nesto proba nk se glasne ;)
;)
Post Reply