Gsm kontroleri Pomoc

Ako ste početnik ovo je pravo mjesto za vas. Sva opšta diskusija o elektronici i/ili elektrotehnici se treba odvijati ovdje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
cedomirgajic
Posts: 1
Joined: 11-06-2012, 07:47

Gsm kontroleri Pomoc

Post by cedomirgajic »

Pozdrav ljudi,
Ovako imam problem sa GSM kontrolerima, jedan je SP4.8A koji je kupljen pre mnogo godina i nikada nije proradio iz raloga sto nismo imali fbus kabl za nokia telefone pa to stajalo pa kad smo nabavili pa cak i pravili fbus kabl kontroler nece da ostvari komunikaciju sa telefonom, a uredjaj je kupljen nov sa uputstvom i svim ali nemozemo da ga nateramo da radi. Drugi kontroler je ovaj V2 sa sajta i ploca razvijena, komponente zalemljene, ali nikako ne mozemo da upisemo hex u drugi pic. Prvi upisemo ali drugi ne uspevamo. Nisam toliko vican sa mikrokontrolerima i davao sam drugu koji radi u ovde likalnom servisu da isprogramira i on kaze da jedan je isprogramirao ali drugi nece da upise kod izbacuje neku gresku.
Molim Vas ako ima neko raspolozen da nam pomogne da od ova dva uredjaja napravimo jedan da radi bar, mozda da posalje isprogramirane piceve ili ne znam bilo kakva pomoc sve bi nam znacilo.
Inacer mi smo iz srbije i iz Pozarevca. Hvala unapred.
Post Reply