pocetnik - since 2005

Svi novi članovi koji se registruju na forum se predstavljaju ovdje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
pocetnik
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 63
Joined: 01-10-2005, 15:40

pocetnik - since 2005

Post by pocetnik »

Pozz kolege! Imam 21 god. i po struci sa, elektromehanicar. Zavrsio sam 3-godišnju skolu u Rijeci (HR) i to je uglavnom to od mog školovanja. Poslje škole zaposlio sam se kao brodski električar i radio 2 god. Radio sam većinom ugradnju dodatne opreme po brodovima (jahtama) tipa klime, generatori, bowtrasteri, baterije, vinchevi, sat. antene, radari ... Trenutno radim kao elektroinstalater koji žali za svojim prijašnjim poslom.
Na ovaj forum sam nabasao surfajući po netu i mislim da je odlican. Zanima me cjelokupna elektronika no zbog nedostatka znanja preferiram ove jednostavnije sklopove - sto bi znacilo da sa programiranjem i naprednijom elektronikom nemam nikakvih iskustva. sad sam svijestan da sam možda pogriješio smjer (jedna od solucije mi je bila i da odem u električare-memehaničare) jer me elektronika više zanima ali kako je tako je. Vecinu stvari koju znam o elektronici je sa interneta - najvise sa foruma.
User avatar
mataya
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1715
Joined: 04-02-2008, 12:57
Location: HR, Varaždin
Contact:

Re: pocetnik - since 2005

Post by mataya »

i ja idem za elektromehanicara, i isto mi je zao sto nisam isao za elektronicara...
a sve sto znam o elektronici naucio sam na ovom forumu :wink:
Sačuvajte drveće => pojedite dabra.
Post Reply