magla90 clan od 31.01.2014.

Svi novi članovi koji se registruju na forum se predstavljaju ovdje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
magla90
Posts: 13
Joined: 31-01-2014, 13:38

magla90 clan od 31.01.2014.

Post by magla90 »

Pozdrav kolege elektronicari ... ja sam Anđelko i elektronicar u pokusaju :p od skole imam samo srednju elektro - tehnicar racunarske tehnike i automatike,ali slaba vajda od skole sve sto se naucilo naucilo se kroz zivotnu skolu i dalje se uci. smatram da ce mi forum donjet mnoga znanja zato sto mi engleski i nije bas puno jaca strana vidim ovde dosta stvari vezanih za samostalne projekte aritekturu i programiranje cipova ... to me strasno privlaci ali nemam iskustva u toj vrsti programiranja radio sam samo u c++ i delphi aplikativni softwer sada ucim php tu i tamo popravim neki laptopic odskora sam nabavio i duvaljku pa ko fol przis graficke cipove al tu nema hljeba radi kratko pa opet nista u planu sam kupovinu ic lemilice i sablnona kao i prosirenje posla prema mobilm telefonima i racunarskoj opremi naravno sve u svoje vreme, jer skupa je oprema , a dok se neskrpi nesto do tada cu malo da se druzim sa vama na forumu i nadam se steknem nova iskustva jer covek se uci dok je ziv , a kazu kad je ucenik spreman pronadje se ucitelj pa eto ja sam u potrazi za takvim ... pozdrav iz Brčkog Anđelko
User avatar
niho
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1895
Joined: 24-09-2009, 17:26
Location: Brcko, Bosnia and Herzegovina

Re: magla90 clan od 31.01.2014.

Post by niho »

Pozdrav komšija, ako si tu
dok se neskrpi nesto
želimo ti da budeš što kraće sa nama :) šala mala. Dobro došao.
magla90
Posts: 13
Joined: 31-01-2014, 13:38

Re: magla90 clan od 31.01.2014.

Post by magla90 »

hvala komsija na lepim zeljama , drago mi je da nas ima jos odavde :) iz Brckog :p jos uvek razgledam forum malo proucavam a onda cu da se i osmelim da postavim koje pitanje :)
Post Reply