GamerMaster2041

Svi novi članovi koji se registruju na forum se predstavljaju ovdje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
StereoBucket
Napredujem
Napredujem
Posts: 129
Joined: 21-04-2012, 21:42
Location: Republika Srpska - Banja Luka

GamerMaster2041

Post by StereoBucket »

Evo da se i ja predstavim.
Mada sa manjim zakasnjenjem.

Ja sam Mihajlo.
Upisujem sad elektrotehnicku skolu u Banja Luci.
Sa elektronikom sam se malo dublje upoznao prosle godine kad sam htio napraviti neki laser.
Odlicno je sto ga nikad nisam napravio jer da jesam oslepio bi se sa tim laserom tada sa ono malo znanja o laserima.

Nego kasnije sam se zainteresovao za elektroniku dublje.
Uzeo sam sebi lemilicu ,od staroga sam posudio nesto tinola kupovao sam djelove i sastavljao nesto.

Mada me dosta razocarava cinjenica da u Banja Luci nemogu nabaviti neke djelove.
Pogotovo ova dva cipa
MC33204P

MC34072P
za neki projekat.

A nevolim sa ebay-a ili drugih stranica jer obicno treba i po 2 sedmice da nesto stigne.

Uglavnom dosta sam dobar sa elektronikom i lemljenje mi dobro ide.

Vjerovatno mi je elektronika u krvi posto mi je otac elektrotehnicar telekomunikacija i majka isto.

Posto sam dosta isao da kupujem neke djelove nakupilo se i onih vrecica, pa sam sve djelove sortirao po grupama.

Najvise bi volio da imam novca da kupim malu busilicu i kiselinu i laserski printer te da pravim svoje stampane ploce i da se spasim muke sa zicama.
I moram napraviti sebi ili barem kupiti podesivi adapter jer baterije su skupe.


Sada malo razmisljam da uredim radni prostor(Uticnice kraj radnog stola,ormarici sa djelovima,ventilacija, itd).

Trenutno niti imam ideja za neki projekat,a ono ideja sto imam za njih nemam djelova i resursa.

Nego drago mi je da sam nasao vas i ovaj forum jer stvarno mi treba neko mjesto gdje mogu traziti pomoc.


Nadam se dacemo se slagati.
"Da li je priroda velika mačka?
Ako jeste,ko je vuče za rep?"-Nikola Tesla
Post Reply