Posao od kuce

Spam forum, sve što je trebalo izbrisati a nije izbrisano (iz bilo kojeg razloga) završilo je ovdje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
poltergeist
Posts: 2
Joined: 27-08-2014, 20:52

Posao od kuce

Post by poltergeist »

Da li želite zaradit preko interneta iz udobnosti vašeg doma?
Ovo je prilika za vas, više informacija na
http://klikzakes.blogspot.com/
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: Posao od kuce

Post by WhiteHead »

Počni zarađivat novac sa firmom koja je #1 na svijetu u ovom poslu
Još kad bismo znali naziv te firme.......

Daj molim te, ovo je ozbiljan forum sa (uglavnom) odraslim osobama, ili misliš da sam ja i moji vršnjaci na ovom forumu podjetinjili, jes' da nas Švabo dobro drma, al' držimo se još.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
User avatar
elektor
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1588
Joined: 14-10-2008, 20:40
Location: Hrvatska, Rijeka

Re: Posao od kuce

Post by elektor »

Važno, registrujte se sa gmail-om zbog njegove najbolje sigurnosti
:lol: :lol:
Zez
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 865
Joined: 21-11-2007, 01:04
Location: Osijek

Re: Posao od kuce

Post by Zez »

Momci, ne budite toliki pesimisti. Naravno da se tu može lijepo zaraditi. Međutim, problem je u tome što to vrijedi samo za onog tko je postavio oglas. Nakon registracije, pretpostavljam, slijedi primanje potrebne dokumentacije u kojoj vam je sve potanko objašnjeno. Dakako, uz simboličnu naknadu koju ćete ionako vratiti u prve dvije minute bavljenja dotičnim poslom. Pitajte vlasnika oglasa, sve će potvrditi. :twisted:

P.S. Živjeli naivci!
Lijenost je iz raja izašla.
poltergeist
Posts: 2
Joined: 27-08-2014, 20:52

Re: Posao od kuce

Post by poltergeist »

Ukoliko kliknes na Prijavi se na blogu otvorit ce ti se stranica doticne firme...

Cilj stranice je da se promovisu a to rade tako sto placaju ljude da vrse regrutaciju, ukoliko se oglasavate i sirite dobijate veci rank a samim tim i vece benificije. Tako da dubina obracuna poena, a samim tim i zarade, zavisno od vaseg ranka ide i do 12 nivoa kao sto sam i objasnio na blogu.

Nema nikakvih placanja i sve ovisi o vama, koliko ste posveceni poslu, tj da posjecujete stranicu i oglasavate se sa svojim regrutacijskim linkom. Dovedite nove osobe i ucite ih da se i oni sire, jer za to ste fakticki i placeni. Jer njihov uspjeh je uspjeh i vas samih.
Ukoliko odrzavate drugi level oni vam dodjeljuju minimum dva korisnika svaki mjesec da im budete co-sponzor. Tj i oni postaju vasi zaposlenici. Ukoliko se dobro oglasavate nakon 2 mjeseca rada mozete ici i na 3 rank ( Team Leader ) sto donosi i 6 levela obracuna zarade ispod vas.

Ako nista od vas ocekujem da skontate da nije prevara ukoliko ste razumjeli sta zelim da vam kazem. I ja studiram elektrotehniku i ovo mi je trenutno dodatna zarada a planiram da mi bude i glavna. Nisam neki spamer vec samo zelim da vam pomognem jer samim tim i sebi pomazem.

Pozdrav :)
Zez
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 865
Joined: 21-11-2007, 01:04
Location: Osijek

Re: Posao od kuce

Post by Zez »

...a onda je svizac zamotao čokoladu. Ma naravno! Sve već viđeno, samo se nekad (prije dvadeset, trideset i više godina) slalo pisma. Po istoj osnovi. Kako rekoh, živjeli naivci!
Lijenost je iz raja izašla.
Facerail
Posts: 6
Joined: 01-07-2019, 09:07

Re: Posao od kuce

Post by Facerail »

Pozdrav, da li je okej ako uzmem neki mini kredit na Forza.ba recimo i dignem neki sajt za portale?
Da li ce se isplatiti u nekom periodu kasnije?

lp,
Emigrant
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1430
Joined: 31-03-2011, 12:04
Location: N i t r a

Re: Posao od kuce

Post by Emigrant »

a mislio sam da su " piramide " ( piramidalne igre " ) davno otišle u zaborav ...... :ohno:
Post Reply