Potreban program !!!

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
laufer_di
Posts: 1
Joined: 20-07-2010, 09:54

Potreban program !!!

Post by laufer_di »

E ovako.

Potreban mi je program za sortiranje narudzbenica i naloga za utovare i slicno. Ja trenutno imam u wordu napravljenu recimo narudzbenicu, medjutim cesto se desava da neko od uposlenih napravi narudzbenicu, a ne promjeni datum, broj ili je ne snimi. Isto se desava sa drugim dokumentima koji se koriste svakodnevno. E sad meni je potreban program koji bi automatski mjenjao brojeve, datume i sortirao sve to. (Recimo ja imam slican program za fakturisanje i knjigovodstvo). Molim da se zainteresovani jave. Ovde mozete pitat ako treba nesto poblize objasnit, a cjenu mozete poslati porukom ili slicno..
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Potreban program !!!

Post by Feko »

http://transporter.inter-biz.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ako i nije to što ti treba, autor ti to lako prilagodi ili napravi novi program baš za tvoje potrebe...
User avatar
marty.markoh
Napredujem
Napredujem
Posts: 162
Joined: 21-10-2007, 17:14
Location: hr

Re: Potreban program !!!

Post by marty.markoh »

Ako smo u Hrvatskoj po čemu napredniji od EU onda smo po cijenama (ni Microsoft nam nije ravan)!!!!Razni programi za vođenje evidencija i izdataka vani stoje (većina njih) oko 150 Eura a kod nas.... :ohno: Opet ona stara: malo radi(kako u trgovini tako i dalje) a onda kad ti netko i dođe -oderi ga!Valjda će jednom i tome kraj i konačni ulazak u pravi kapitalizam sa svim njegovim prednostima a ne ovaj divlji (lažni) koji nema ni jednu! :?:
Post Reply