Program kao robot arena 2

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
crash override
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 62
Joined: 16-10-2009, 19:33
Location: Republika Srpska

Program kao robot arena 2

Post by crash override »

hey pozZ zanima me ima li koji program da se u njemu moze napraviti robot ili rc autic na daljinski,sa motorima,baterijama i svim ostalim komponentama i da se moze to sve probati,nesto kao robot arena ali novije...xexexe ;)
User avatar
crash override
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 62
Joined: 16-10-2009, 19:33
Location: Republika Srpska

Re: program kao robot arena 2

Post by crash override »

moj ti drvenice jel' moguce da ni ti nzs... :D
User avatar
crash override
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 62
Joined: 16-10-2009, 19:33
Location: Republika Srpska

Re: program kao robot arena 2

Post by crash override »

pa pitam ima li koji software za pravljenje robota sa komponentama,da izaberes kutiju i u nju ubacujes motore baterije na motore stavljas tockove itd ali da je novije...ili da imaju dijelovi pa da se moze svasta praviti... :D
savatekickbox
Posts: 17
Joined: 04-04-2011, 16:49

Re: Program kao robot arena 2

Post by savatekickbox »

Poz...Malo je vremena proslo vidim od kada je postavljena tema ali ako naletis opet mozda ti ovo pomogne :shock: ...To sam i ja dugo trazio po internetu i nista(inace obozavam igrati robot arenu :).Ono sto sam nasao su bili jednostavno programi za 3D konstruisanje-u kojima nema gotovih delova koji su unapred predvidjeni da se uklapaju.Program koji me je odusevio je "3D MAX"(samo ti treba stpljenja dva tri dana dok upoznas osnove programa i onda posle toga on ti dozvoljava da svoju mastu pretvoris u 3D okruzenje i to vrlo realnog izgleda.
Sta zamislis mozes uraditi mnogo precizno i lako.Imas opciju cak i da pravis visoko kvalitetne animacije i to u okruzenju u kojem ti hoces ili koje si sam napravio na primer u areni (mozes da napravis krljazu-da otpadaju delovi i slicno),imas opciju dodati gravitaciju,naravno materijale i kombinovanje a joj ma ne mogu ni opisati...Samo treba pogledati neki dobar tutorial na youtube ili na nekom sajtu.Mozes nedelju dana praviti pojedinacne delove ako te to usrecuje pa onda ubacivati tako gotove i igrati se bezkonacno...Maya program nije bolji veruj mi ako ti to neko kaze....xD
Post Reply