Proteus full download

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
elektor
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1588
Joined: 14-10-2008, 20:40
Location: Hrvatska, Rijeka

Proteus full download

Post by elektor »

znam da je ovakvih tema vec bilo po forumu..sve sam ih pretrazio..ali nazalost nisam uspio naci link koji radi za skinuti proteus..s neta sam uspio sknuti samo demo verziju..pa ako netko ima program il link bio bih mu zahvalan da stavi..
koska182
Posts: 11
Joined: 09-06-2007, 01:00

Re: Proteus full download

Post by koska182 »

Neznam koju verziju tražiš, ali evo ti link za Labcenter Proteus 6.9 SP3 Full
Last edited by trax on 16-12-2008, 18:51, edited 2 times in total.
Reason: Uklonjen link za Proteus!
User avatar
elektor
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1588
Joined: 14-10-2008, 20:40
Location: Hrvatska, Rijeka

Re: Proteus full download

Post by elektor »

@koska128 nije mi tolko vazno koja verzija kao dem verziju imam 7..ali moze i novija..kasnije cu porbati skinuti ovaj gornji link..dali je potrebno skinuti i patch file..i sta tocno on sadrzi tj. nadograduje...i dali je potreban pass jer ovaj link trazi registraciju na forum a ona je moguca samo ako si povan od nekog clana..oprostite sta sam malo naporan al nadam se da ce te mi znati pomoci
User avatar
mbruck
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 333
Joined: 27-02-2005, 11:36

Re: Proteus full download

Post by mbruck »

jer ovaj link trazi registraciju na forum a ona je moguca samo ako si povan od nekog clana..oprostite sta sam malo naporan al nadam se da ce te mi znati pomoci
Ja imam Proteus 7.4 SP3 skinut sa linka na Sonsivri forumu.

Uopće ti nije problem dobiti account. Imaš opisano kako zatražiti da se učlanič bez da te neko poziva.
Ovdje: http://www.sonsivri.com/forum/index.php?board=50.0" onclick="window.open(this.href);return false;
Lijepo se predstaviš, kažeš čime se baviš, šta misliš raditi na forumu i sl. Što više to bolje. Najbolje je da staviš koje mikrontrolere koristiš, koje programe i kompajlere, šta si napravio.... Mislim da je adminstrator zagrijan za te stvari pa te on odmah pozove. Ja sam dobio account isto veče.
Najbolje pogledaj šta su napisali oni koje je sonsivri pozvao pa ćeš dobiti sliku.....

Ako ti ovo ne upali (što sumnjam), ja ću ti poslati linkove na rapidshare na PM. (i pozvati te na sonsivri)...
dali je potrebno skinuti i patch file..i sta tocno on sadrzi tj. nadograduje
Apsolutno.... Patch je patch fajl... Imaš i fajl sa ključevima na koje ukažeš kod instalacije programa. Najvažnije je da poskidaš apsolutno sve od prijašnje verzije. Znači na disku i u registriju.
U registriju obriši sve ključeve "proteus" i "labcenter".. No imaš to lijpo opisano na site-u.
User avatar
elektor
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1588
Joined: 14-10-2008, 20:40
Location: Hrvatska, Rijeka

Re: Proteus full download

Post by elektor »

evo vec 3 dana cekam da me prihvate na forum i nista..@mcbruck..mozes li mi poslati pass za rar od patcha na pm..
User avatar
marty.markoh
Napredujem
Napredujem
Posts: 162
Joined: 21-10-2007, 17:14
Location: hr

Re: Proteus full download

Post by marty.markoh »

Mr.elektor-ne plači,eto -pozivnica za sonsivri upućena!(Razlog nepozivanja je najvjerovatnije taj-što si rekao da je razlog pristupanja pass za proteus-znači želiš uzeti a ne da želiš nešto podjeliti -a to na Sons-u JAKO nevole!)
Pozdrav
mARTy
User avatar
elektor
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1588
Joined: 14-10-2008, 20:40
Location: Hrvatska, Rijeka

Re: Proteus full download

Post by elektor »

zahvaljujem se na pozivu..predpostavljao sam da je to razlog zbog kojeg me nisu prihvatili..
User avatar
mbruck
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 333
Joined: 27-02-2005, 11:36

Re: Proteus full download

Post by mbruck »

Još sam ti fino objasnio šta da staviš.....
User avatar
elektor
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1588
Joined: 14-10-2008, 20:40
Location: Hrvatska, Rijeka

Re: Proteus full download

Post by elektor »

evo da se javim..program je jucer uspjesno instaliran i sve radi...tako da tema moze na lock..jos jednom hvala svima koji su mi pomogli
Post Reply