program

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
marty.markoh
Napredujem
Napredujem
Posts: 162
Joined: 21-10-2007, 17:14
Location: hr

program

Post by marty.markoh »

Pozdrav,zna li neko od vas kako se zove program s kojim mogu pregledavati PDF-datasheets-ove skinute s neta i to tako da u njemu upisem oznaku file-a pa da ga prikaze?
Spiky
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 238
Joined: 12-01-2005, 16:06

Post by Spiky »

Pa...PDF file-ove inace otvaras sa Acrobat Reader-om...malo mi je nejasno ovo tvoje pitanje...

U cemu je kvaka?
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Post by stojke369 »

Moze to sto hoces ali samo ako je PDF napravljen sa prepoznavanjem texta.
User avatar
marty.markoh
Napredujem
Napredujem
Posts: 162
Joined: 21-10-2007, 17:14
Location: hr

spiky

Post by marty.markoh »

Fora je u tome da recimo kad skinem shemu ili neki drugi datasheet s neta-imam nekakav program (bazu) u kojem mi je popis tih pdf file-ova pa ih klikom na taj popis mogu odabrati i vidjeti sa acrobatom.Dakle da si pored svakog file-a u to popisu mogu napisati o cemu je pdf ili neki drugi komentar.
Zez
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 865
Joined: 21-11-2007, 01:04
Location: Osijek

Post by Zez »

Probaj WhereIsIt, možda ti pomogne. Osim toga, možeš si pomoći i sa Wordom, ako ti se hoće uložiti malo truda. Kreiraj novi dokument i u njega unesi nazive pdf datoteka, ali kao linkove na njih. Svaki klik mišem na link otvorit će ti dokument na kojega link upućuje unutar programa koji koristiš za čitanje (ili i obradu) pdf datoteka.
Post Reply