dobra stvar

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
Firkragg

dobra stvar

Post by Firkragg »

Kome god je trebao generator funkcija:
http://www.audio-software.com/generator.html

Moglo bi se preko optocouplera spojit na zvučnu karticu i imamo signal kakav želimo, bez straha da ćemo nešto skurit.
Program je stvarno dobar, vrlo precizno određuje frekvenciju i čak pokazuje toleranciju. Može proizvodit više vrsta signala (sinus, pravokutni, sawtooth ljevi, desni... ) koji se mogu modulirat AM/FM/PM sa još 2 modulatora.
Ima ugrađen osciloskop i spectrum analyzer, točno vidimo kakav signal imamo i koje su frekvencije pomiješane...
Na toj stranici ima još takvih programa, analizatora spektra i sl. ali oni se više tiču glazbe nego elektronike...
Najveća je mana što je program demo verzija za 14 dana :( :( :(
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

Uzmi sebi CoolEdit on ima c*ack a sa njim takodje mozes obradjivati zvuk i naravno generisati koliko se ja sjecam...
Firkragg

Post by Firkragg »

Cooledit ima bug pri ponavljanju, čuje se klik na zvučnicima kd radi loop i to je loše za generator funkcija, al što se tiče ostalog dobar je.
Ipak ovaj moj generator frekvencije ima puno bolju kontrolu, puno je brži i precizniji, cooleditu treba 100 godina dok generira ton a generator to napravi u sekundi. Zna li ko gdje ima c*ack za to? :P
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

Ja sam odma provjerio na freeserials.com ali nema :( pogledaj na www.astalavista.box.sk
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Post by stojke369 »

Imam program 2005godine izasao zauzima 1 mb pretrazuje sve sajtove sa siframa i c*ack-ovima.Nema sta nemoze da pronadje. Ne instalira se samo se iskopira registrovana verzija. :D

Craagle18.zip
Firkragg

Post by Firkragg »

SKinuo sam ce2kreg i potrebne keyeve, sve lijepo instalirao al neće... nešto sam gadno zeznuo :(
Firkragg

Post by Firkragg »

Onaj generator očito vječno radi tako kao demo iako nije registriran, što je dobra vijest :wink:
Cooledit mi stalno odbrojava, jel ima ko da ga je crackiro meni serial neradi :?:
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

Cooledit je sad Adobe Audition, imam verziju 1.5 i neam c*ack :-(

Imam seriski broj al nemam pojma gdje da ga upisem fakat nema gdje...
Firkragg

Post by Firkragg »

Ja sam skinuo stari cooledit 2000, instaliro c2kreg i serial number i opet ništa. I dalje mi odbrojava, još 16 dana :evil:
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

Evo naso sam c*ack za najnoviju verziju :-) Adobe Audition 1.5 skini sa stranice pa cu postaviti c*ack (5MB je cracknuti .exe + dll)
Firkragg

Post by Firkragg »

Evo skida se.
18% complete :D
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

Evo salje se c*ack na server, bice ovdje:

http://www.elektronika.ba/budalastina/A ... nguage.zip
Firkragg

Post by Firkragg »

PA šta stavljaš crackove na server :shock:
Pa bio bi dosta i link :?:
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

Zato sto se covjek namuci dok skine c*ack sa originalnog servera, ima dosta spyware-a sto iskacu hoce da se instaliraju :-)

A pored toga, nemam pojma gdje sam skinuo pa mi je lakse poslat na server.

Inace, nabasao sam na njega preko http://astalavista.box.sk kao i sve ostale crackove.

Jesi instalirao?

Trax
Firkragg

Post by Firkragg »

Jesam, odličan je program 8)
Cooledit je dobio uninstall...
Post Reply