Brza pomoc PREDLOG ZA CHAT

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
SaNsKi_Dk
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 210
Joined: 25-03-2007, 16:33

Brza pomoc PREDLOG ZA CHAT

Post by SaNsKi_Dk »

Ovako, ma u stvari ovo je samo prijedlog posto nas ima nekad cak po 20-tak na stranici a dosta ih na forumu pise ono ;HITNO; pa sam kontao mazda bi bila dobra ideja da se na ovoj stranici napravi jedan chatic za hitna pitanja, sta vi mislite o-o-o ovome? Neznam koliko je dobro za forum ali valjalo bi probati, u koliko forum zataji lako ga je ukloniti :)
User avatar
Lukand
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 652
Joined: 10-01-2006, 11:29
Location: Croatia
Contact:

Post by Lukand »

uz taj chat koji bi veoma dobro došao dobro bi bilo sve sheme s elektronika.ba i foruma sortirati i snimiti na jedan DVD moža ispadne i dvoslojni

ja sam mislio otvoriti hub na dc++ s temom elektronika, ima li zainteresiranih
http://land1.blog.hr" onclick="window.open(this.href);return false;

I like software and hardware
My hobbies are PHP programmering, PCB creating and C++ 3D progrmming
http://www.speedtest.net/result/698562022.png" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dariolo
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 822
Joined: 24-08-2006, 23:29
Location: Žepče (BiH), Zagreb (HR)

Post by Dariolo »

bilo bi dobro napravt jedan hub da mozemo sve razmjenjivat sto imamo, i nemoramo uvjek trazt od nekog neku shemu, vec je samo nadjemo i skinemo od nekog!?

a za ovaj chat bilo bi i dobro i lose, dobro dode kad ti treba neka "hitna" pomoc, al nebi valjlo za forum jer ce vjeraovtno bit manje postova!

nek odluci trax i ostali masteri o tom :D
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7871
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Post by pedja089 »

mislim da bi chat bio sasvim ok ideja
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

Cemu dodatni chat pored ICQ-a i silnih messengera koji vec postoje ? Zar nije jednostavnije za one koji to zele i kojima to treba da razmijene ICQ-brojeve i adrese s yahoo i hotmail servera , ili nekih drugih? Na nekim forumima sam vidio da se prilikom registracije mogu upisati svi ti podaci prilikom registracije, a cini mi se da nesto od toga vec ima i ovdje.
User avatar
e
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 244
Joined: 29-01-2007, 10:41
Location: Bosnia
Contact:

Post by e »

bio bi fol razmijenit mišljenja u stvarnom vremenu u chat roomu, a forum ne bi imao manje postova jer nemaju baš svi vremena za chat,

hub... to bi nam trebalo
You wait for revolution, we live revolution.
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7871
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Post by pedja089 »

mozda ne bi bilo lose da se uz chat napravi neka mala sekcija za upload, pa da se tu okaci sema ili o cemu se vec raspravlja
Post Reply