Softver za stomatoloske ordinacije

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: stojke369, pedja089, [eDo], trax

Post Reply
DrPetrovic
Posts: 2
Joined: 26-01-2018, 23:03

Softver za stomatoloske ordinacije

Post by DrPetrovic »

Postovanje svima,

Da li moze neko da mi kaze koji je dobar i pouzdan softver za stomatoloske ordinacije?

Pozz hvala
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3507
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Re: Softver za stomatoloske ordinacije

Post by trax »

Moj prijatelj stomatolog koristi ovaj: btech dent-o-soft
Kaze da je dobar.

http://www.dentist.gr/Dent-O-Soft/Dent- ... ation.html
isokolov
Posts: 4
Joined: 06-12-2017, 14:23

Re: Softver za stomatoloske ordinacije

Post by isokolov »

da li postoji nešto domaće sa podrškom u slučaju da bude problema sa ovim programima preko interneta, pa da ne moraš svakih mjesec dana novi koristiti?
DrPetrovic
Posts: 2
Joined: 26-01-2018, 23:03

Re: Softver za stomatoloske ordinacije

Post by DrPetrovic »

Hvala puno! Kao sto kolega kaze, da li znate mozda softver na domacem jeziku?
dimitrije11
Posts: 1
Joined: 01-02-2018, 17:22

Re: Softver za stomatoloske ordinacije

Post by dimitrije11 »

Kolega Petrovicu,

Ja sam licno koristio Assitent godinu dana. Potom sam radio u ordinaciji koja je imala softver Mojaordinacija.
Trenutno sam u ordinaciji koja koristi Dentalholic onlajn softver. Sve su to dobri programi ali su jakooo teski za rad. Posebno je komplikovano obelezavanje kartona.

Ako hoces da uzivas u programu kao car, i da sve uradis sa 2 klika, koristi neku od verzija Proloma...
Postoje besplatne verzije, mislim da se zovu XPA3 Prolom, ima i krekovana Prolom 7.
I jedna i druga rade Odlicno! Naravno, ako mozes da izdvojis 300e najbolje ti je da kupis Prolom 777 koji Mercedes medju softverima! Ako neces da platis potrazi, kod nekog od koleg, sigurno ces naci besplatnu verziju programa.

Ja za moju personalnu evidenciju koristim Prolom 777 ( http://www.prolom.com ). Toliko od mene,ako ti treba link za neku od besplatnih verzija Proloma, pusti mi pm.
Post Reply