gps antena

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: stojke369, pedja089, [eDo], trax

Post Reply
dino32
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 36
Joined: 02-05-2014, 21:56

gps antena

Post by dino32 »

bok.kupio sam laptop sa gps antenu za more uz to su bili neki zadivi i sl.nakon neko vremena crkla mi je mb na laptopu .izvadio sam Hdd i kopirao sve programe i fajlove na drugi laptop te pokušao naći drivere od antene ali nikako da pronađem....na anteni nema nikakvih oznaka ni nićega sl.. dali je ikako moguće nešto napraviti u device manageru mi očitava znači da radi.molim pomoč
satsat
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 204
Joined: 30-09-2012, 14:01

Re: gps antena

Post by satsat »

Bar slikaj "antennu"
nano
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1630
Joined: 18-02-2011, 10:46
Location: Istra

Re: gps antena

Post by nano »

Ako je na starom hdd-u jos direktorij od XP-a,spoji ga onako kako si kopirao file-ove,da ga dobijes kao drugi hdd.Onda u postavkama
podesi da su vidljivi skriveni file-ovi i direktoriji.
Probaj instalirati drivere za antenu i kad te pita hoces li automatski ili rucno ti reci rucno i pokazi mu put do direktorija \windows\inf na tom starom hdd-u.Tamo bi trebao da nadje driver i ako tokom instalacije kaze da ne moze naci neki file,pokazi mu da trazi u \windows\system32 ili u \windows ili u \windows \system(sve na starom disku)
i trebo bi da ti ih instalira do kraja.

Mozes u properties od te antene ici na Details pa vidis Hardware ID i to unesi u google pa ces znati ko je proizvodjac i naci ces drivere
“Imali smo mi i vecih problema, pa ih nismo rijesili.” -Grunf
dino32
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 36
Joined: 02-05-2014, 21:56

Re: gps antena

Post by dino32 »

uspio sam u in folderu pronaći neke drivere i instaliralo mi ga je u device manageru ali mi se počelo dešavati da mi počme divljati miš po laptopu.kad odem u hardvare ids i googlam izbaciva mi neke kablove...USB\VID_067B&PID_2303&REV_0300 neznam što napraviti
dino32
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 36
Joined: 02-05-2014, 21:56

Re: gps antena

Post by dino32 »

Opet isto nemogu pronaci drivere, otvorio sam je i nasao sam neku marku - polstar gm board rev..2/3 moze neka pomoc u vezi toga
User avatar
tandrkalo
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 336
Joined: 18-01-2013, 00:06
Location: Srbobran
Contact:

Re: gps antena

Post by tandrkalo »

Da li si probao sa programom Driver Easy da skines drajver?
Da li je mozda moguce po modelu starog laptopa otici na maticni sajt i pogledati da li mozda postoje drajveri za taj gps?
Cesto bubu u sklopu bluetooth-a
User avatar
crash override
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 62
Joined: 16-10-2009, 19:33
Location: Republika Srpska

Re: gps antena

Post by crash override »

Pozdrav,najlakse ti je to preko Aida-e. Potrazi full verziju na google-u. :D
Post Reply