upravljanje aplikacijom

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
damir22
Posts: 4
Joined: 24-07-2006, 07:05

upravljanje aplikacijom

Post by damir22 »

zanima me ako netko zna za nekakav program koji bi upravljao otvaranjem, zatvaranjem i pohranjivanjem audio ili video zapisa (ili drugog oblika signala), npr. želio bi da mi neka aplikacija snima audio ili video signal, na kraju dana pohrani u određeni fajl i započne novo snimanje i tako iz dana u dan, automatizirano. ?

pozdrav
User avatar
ShOkRe
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 468
Joined: 10-01-2007, 20:55
Location: Pula

Post by ShOkRe »

windows ima komandu "at" kojom u batch skriptu mozes pokretati neke druge programe lupi u helpu od windowsa objasnjeno je... ali problem je kako ti grabaš sliku i zvuk sa neke av kartice... onda s te strane treba vidjeti dali se moze programu prosljediti parametre kroz skript ili.....
trece rjesenje su razni programcici koji snime makro necega sto ti jednom izvedes "otvori snimi spremi" i onda kazes svaku vecer to ponovi u xx:xx sati i sl, nekad sam radio u firmi na rjesavanju takvih problema, pa sam bio cak i napravio program koji osluskuje com port na kome je gsm modem pa kad mu posaljem sms on pokrene odredjeni skript i kad zavrsi vrati mi da je zavrsio... neznam ako ti ista ovo pomaze...
Post Reply