Izrada kompjuterskog virusa!!

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Locked
User avatar
Kurijera2000
Napredujem
Napredujem
Posts: 146
Joined: 06-05-2012, 11:21

Izrada kompjuterskog virusa!!

Post by Kurijera2000 »

Ja bih htio napraviti kompjuterski virus u NotPad-u. Trazio sam po netu ali pronasao sam samo bezopasne viruse. Virus mora naciniti veliku stetu kompjutoru u smislu da izbrise skoro sve podatke s racunala. Ja bih htio napraviti takav neki virus samo opasniji:
http://www.t*en.ba/forum/pravljenje-virusa-t-4566.html
I virus mora raditi na windows xp.
Molim pomoc!!!
Hvala unaprijed!!! :ohno: 8)
Sta rec?
vklepac
Napredujem
Napredujem
Posts: 143
Joined: 19-04-2012, 11:47
Location: Gerovo,Gorski kotar,Hrvatska

Re: Izrada kompjuterskog virusa!!

Post by vklepac »

cemu raditi neki takav virus??? ako ti netko ide to raditi mada sumnjam,ionako postoji puno programa s kojima ces te podatke vratit...kao npr O&O system recovery ili neki slican njemu,,, ja sam vracao podatke koje je virus izbrisao prije 2god. radilo se o diplomskom radu,i sve smo vratili za nekih 4-5h,tako da ti je trud uzaludan... :D
_heX
Napredujem
Napredujem
Posts: 136
Joined: 29-10-2009, 20:09
Location: Republika Zagorje

Re: Izrada kompjuterskog virusa!!

Post by _heX »

:shock: Daj reci u koju padobransku regimentu spadas. Cisto da te znamo vratit...
User avatar
78L05
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1402
Joined: 28-05-2009, 13:22
Location: Hrvatska

Re: Izrada kompjuterskog virusa!!

Post by 78L05 »

Preporucio bih ti da se manes trosenja dragocjenog vremena (kojeg ocigledno imas na pretek) na gluposti.
Pokusavas izraditi virus u Notepadu koji ustvari nije virus vec je sistemska instrukcija za brisanje nekih sistemskih datoteka.
Ni jedan donekle ozbiljan clan ovog foruma ti nece pomoci cak ni informacijom dokle god se predstavljas na krajnje neozbiljan nacin u cilju pocinjenja stete.
Ne vjeruj u čuda - računaj na njih!
Locked