Trax Maker *RESENO*

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Trax Maker *RESENO*

Post by stojke369 »

Potrebna mi je pomoc u programu Trax Maker. Dobio sam nacrt plocice ali sam korigovao neke vodove. Sada kad hocu da sacuvam u PDF nikako ne mogu da nadjem opciju kako da ukljucim da padovi imaju rupice na sebi a ne da budu popunjeni. Ako neko ima iskustva u ovom programu bio bih zahvalan da pomogne :wink: Probao sam sa ukljucivanjem i iskljucivanjem par opcija ali nista.
Attachments
Postavke.JPG
(48.62 KiB) Not downloaded yet
ispravno.JPG
(63.74 KiB) Not downloaded yet
pogresno.JPG
(65.16 KiB) Not downloaded yet
User avatar
Klokan
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 419
Joined: 29-03-2011, 18:29
Location: Pakrac - Hrvatska

Re: Trax Maker

Post by Klokan »

Ne znam dali pricam o pravoj stvari ali u eagle kada nacrtas plocicu automatski kada stisnes print dobijes na mjestu rupa prazno mjesto odnosno program sam napravi mjesto za busenje
abc
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 498
Joined: 08-03-2007, 20:19
Location: Hrvatska

Re: Trax Maker

Post by abc »

"pad hole guide size" ti je 0 , normalno da nemas rupe. Ne radim sa tim programom.
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Re: Trax Maker

Post by stojke369 »

Resio sam malo pre, evo sad upravo pravim plocicu. Pad hole guide size je podesavanje koliko ce da bude rupa za busenje to si u pravu :wink: Ne radim ni ja nego sam pre vec radio plocicu koja je pored fajla za Trax Maker program imala i PDF, ali mi nisu odgovarali neki vodovi pa sam prepravio posle nikako da se snadjem sa rupicama :)
Post Reply