help!!

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
wizard
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 391
Joined: 11-05-2005, 22:59
Location: bihac

help!!

Post by wizard »

pomozite mi. treba mi program za izradu 3D animacija. trazio sam preko googla i skinuo nekih ali nije to to! ne znam sta da trazim. nasao sam macro media flash ali je on 90MB a u mene konekcija 2KB/s. :? :?
User avatar
roberto
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 63
Joined: 24-07-2005, 18:09
Location: Hrvatska / Zagorje
Contact:

Re: help!!

Post by roberto »

wizard wrote:pomozite mi. treba mi program za izradu 3D animacija. trazio sam preko googla i skinuo nekih ali nije to to! ne znam sta da trazim. nasao sam macro media flash ali je on 90MB a u mene konekcija 2KB/s. :? :?
hey,.,imam ja na cd-u macromedia studio cijeli,.,koji sadrzi flash,.,vrlo dobar program,.,imai jos mnogo njih u tome,.,pa mozemo se dog.,,pa ti posaljem,. mozes pisati na mail, < roberto@hi.htnet.hr > jer tu dođem kad se sjetim :)
buco

Post by buco »

@wizard Onda bih ti preporucio i knjigu "autocad 3D grafika i prezentacija" ima otprilike taj naziv i dosta je dobra za pocetak . Jer sumljam da profesionalac treba "hitno" jedan od nekoliko dobrih cad programa te vrste .
Pozdrav
User avatar
roberto
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 63
Joined: 24-07-2005, 18:09
Location: Hrvatska / Zagorje
Contact:

...

Post by roberto »

acad,.,je dobar alat,ali mislim da mu u izradi nekih animacaija,.,,(nije bas rekao za sto mu to treba) jer acad,.,je vise program za tehničko crtanje i u tome je odlican,al bas da ce raditi neke animacije,tipa koje moze u flashu,.,malo teze,., ovisi za sto mu treba!
buco

Post by buco »

Nisam mislio na autocad SW vec SW za 3D dizajn i animaciju ciji je jedan od elemenata i "acad" pri izradi "konstrukcije" [ kostura] objekta na koji se dodaju kasnije ostali "sadrzaji" i formira lik i itd... Animacija je samo jedna od "cijelina" tog programa u program se naravno mogu unosit vec gotovi likovi i naravno mogu se redizajnirat po potrebi ili vrsit animacija istih.
Pozdrav
PS ja neznam sad sto je "in" ali nekad smo koristili 3D studio i Renderman.
User avatar
roberto
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 63
Joined: 24-07-2005, 18:09
Location: Hrvatska / Zagorje
Contact:

.....

Post by roberto »

a sta mi odlucujemo sto mu treba,,.,.,vidis da se covjek uopce ne brine,a mi kojima ne treba vodimo brigu o tome sto ce,.,kako ce,.,itd...,., :))
:D
buco

Post by buco »

u pravu si ! :-)
User avatar
wizard
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 391
Joined: 11-05-2005, 22:59
Location: bihac

Post by wizard »

eh da se ja sad ubacim. Nije me bilo neko vrijeme na ovom sajtu a i na bihnetu inace. Zelim samo da vam se zahvalim na pruzenim informacijama i savjetima! :o
Post Reply