Predlozi

Ako imate problema sa forumom, prijava, logiranje, cookies i slično, ovdje se obratite ili pronađite rješenje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

User avatar
Doma13
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 71
Joined: 23-02-2012, 13:25

Re: Predlozi

Post by Doma13 »

Jedini tko bi to mogao dobiti je Feko i Pedja,po meni ovako najstariji (clanovi) :lol:
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Predlozi

Post by Feko »

Ja nećem...ne da mi žena više od 2 sata da se sigram s computerom. Mogu birati oću prijepodne ili popodne...a kad je dobre volje onda mogu i pola pola :ohno:
User avatar
Doma13
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 71
Joined: 23-02-2012, 13:25

Re: Predlozi

Post by Doma13 »

Hahahahaha koja legenda. :lol:
User avatar
[eDo]
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 794
Joined: 13-02-2007, 17:17
Location: Beograd/Vranje
Contact:

Re: Predlozi

Post by [eDo] »

Pedja je vec admin :)

A feko je covek domacin nema on vremena da odradi sve one projekte i da bude moderator/administrator :)

Josh zena kad zauzme komp zbog slagalice ili neceg slicnog on jadan ne moze da dodje na red :)
"Master, I am here to serve you!!!"

http://www.dodaj.rs/f/2p/D2/3gK0C7Ua/do ... admins.jpg
User avatar
Doma13
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 71
Joined: 23-02-2012, 13:25

Re: Predlozi

Post by Doma13 »

Kako bi u Istri rekli (a ća ćeš brižan čovik) hahah
Zez
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 865
Joined: 21-11-2007, 01:04
Location: Osijek

Re: Predlozi

Post by Zez »

Slažem se s prijedlozima iako postavljanje fotografije člana nema nikakav značaj jer kako znati da je na fotografiji stvarno onaj koji se izdaje za fotografiranu osobu? Osim navedenog, valjalo bi napraviti (možda, ali kako) i temeljitije čišćenje. Molim, pročitajte temu Lopov-i i bit će vam jasnije.
Lijenost je iz raja izašla.
Zez
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 865
Joined: 21-11-2007, 01:04
Location: Osijek

Re: Predlozi

Post by Zez »

Zaboravih još nešto, a to je spomenut broj postova koje je neki član napisao kao kriterij. Mislim da to nije relevantan argument jer postoji masa postova koji su tu samo zato da budu tu, a zapravo ništa ne govore niti imaju išta bitno u sebi (računajući i neke moje). Primjerice, imam prilično malo postova u odnosu na duljinu članstva ne zato što rijetko posjećujem forum nego zato što ne želim govoriti ako nemam nešto pametno ili korisno za reći (osim ponekad, kad sam jako dobro raspoložen).
Lijenost je iz raja izašla.
User avatar
drago275
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 94
Joined: 20-04-2013, 19:22
Location: Hrvatska

Re: Predlozi

Post by drago275 »

A zato me niko nije pozdravio sa foruma neko uljeva strah među stare članove od lopova :shock:
ja sam potpuno novi član ako će te mi vjerovat na riječ :D, pa ću reći još malo o sebi.
Završio ETF, 3 godine stručni studij Elektroenergetika nezaposlen 24 godine(ni ja baš ne volim odavati puno osobnih podataka i nema FEJSBUK 8) ), nažalost nisam se baš praktički bavio puno sa elektronikom (ali sad sam krenuo sa elektronikom pa sam nešto o mikrokontrolerima te učim programirati u Java programu i nadam se da će mi to pomoći sa programiranjem mikrokontrolera) više sam se bavio Elektromotorima, transformatorima, bijelom tehnikom perilicama...
Post Reply