Lopov-i

Ako imate problema sa forumom, prijava, logiranje, cookies i slično, ovdje se obratite ili pronađite rješenje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

User avatar
bob4
Stariji član
Stariji član
Posts: 2572
Joined: 31-01-2010, 16:12
Location: Kutina

Lopov-i

Post by bob4 »

Otvaram ovu temu, jel se u našoj blizini nalazi mladić koji je već mnoge preveslao na ovom forumu.
Za sada neću spominjati ime, ali samnom neće biti lako. :azdaja:
Neznam iskustva ostalih ( imam dosada dva primjera prevare od iste osobe).
Što treba uraditi sa takvim mladim osobama; dali su krivi oni sami, roditelji škola, društvo....
Last edited by stojke369 on 23-03-2011, 22:22, edited 2 times in total.
Reason: Prepravljen naziv teme jer smo ustanovili da nije samo jedan clan problematican. Tema premestena u PROBLEMI NA FORUMU.
User avatar
informaticar
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 588
Joined: 09-12-2008, 16:31
Location: Velika Kopanica - Slavonski Brod

Re: Lopov

Post by informaticar »

Ma ako su takvi ljudi stariji (približno 20god) nije do roditelja ali s takvima se konkretno ništa ne može...
User avatar
mirzza
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 722
Joined: 05-12-2006, 22:33
Location: Tuzla

Re: Lopov

Post by mirzza »

Daj navedi primjere da vidimo sta je to uradio ? Zar tog ima i ovdje :evil:
User avatar
bob4
Stariji član
Stariji član
Posts: 2572
Joined: 31-01-2010, 16:12
Location: Kutina

Re: Lopov

Post by bob4 »

Ima Mirza... Pričekam još koji dan, tok to ja sam razriješim, a onda ću uz dopuštenje administratora objaviti ime.
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Lopov

Post by Feko »

Imam i ja imena 1,2 a možda i 3 imena :azdaja: ...ali kako kažu, nije beg cicija...no ovog prvog više nema na forumu...berem ne pod tim nickom...
User avatar
mega162
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 934
Joined: 10-04-2010, 17:54

Re: Lopov

Post by mega162 »

recite barem što je bilo :roll:
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Lopov

Post by Feko »

Ja za sada jos necu nista reci....iako je proslo 4-5 mjeseci, a vrijednost je oko 600 kuna :ohno:
Nisi ti Mega u pitanju, mozes mirno spavati :wink:
User avatar
mega162
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 934
Joined: 10-04-2010, 17:54

Re: Lopov

Post by mega162 »

Hvala :P :wink: nisam mislil da sam ja, mi smo uvijek dobro poslovali :lol: , jedino su jednom došli polomljeni kontakti, ali to ću ispraviti sa slijedećom pošiljkom
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: Lopov

Post by WhiteHead »

UUUUUUUUUUUUUU 600 kunića, mislim da o tome ne treba šutjeti...
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
r2d2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 408
Joined: 08-01-2007, 18:38
Location: Zagreb

Re: Lopov

Post by r2d2 »

Pa dobro neces sad covjeka ubiti za 600 kn, nema smisla, mozda eventualno polomit ruku, nogu ili tri-cetiri rebra ali ne zbog novaca (zbog novaca nikada) nego cisto iz pouke da se covjek ostavi takvih poslova i da danas sutra ne strada zbog toga. :wink:
...:::SVAKO "ZASTO", IMA SVOJE "JEBIGA":::...
User avatar
78L05
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1402
Joined: 28-05-2009, 13:22
Location: Hrvatska

Re: Lopov-i

Post by 78L05 »

Evo, jedan lopov na forumu je @pajser. Ne znam kakva su iskustva drugi ljudi imali s njim na forumu, ali ja sam imao jedno jedino i vrlo neugodno. Dogovor je bio da ja njemu izradim tiskanu pločicu veličine 100x75, izbušim, te pošaljem na njegovu kućnu adresu u Zagreb, da bi on meni zauzvrat uplatio 50 kuna na račun. Pločica je stigla, a on se danima vadio kako nije stigao u poštu, kako nema vremena od ovoga, od onoga, ja naravno svaki puta povjerujem, i na kraju mi je maltene vrijeđajući i omalovažavajući rekao da nikada ja te novce vidjeti neću. Da me nebi netko krivo shvatio, ja neću propasti za tih 50 kuna, ali radi se o principu i poštivanju dogovora, jer su tu mogli biti i veći novci u igri. Ipak, bio je u pravu, prošlo je gotovo godinu dana i nikako da mi iz Zagreba stigne tih 50 kuna.
Ne vjeruj u čuda - računaj na njih!
User avatar
race king
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1098
Joined: 11-05-2008, 19:09
Location: Hrvatska, Osijek

Re: Lopov-i

Post by race king »

ja mislim da treba primjenit metodu od @r2d2
@Feko 600 kn? ja sam cito na jednom audio forumu da su lika preveslali za jedno pojacalo i onda je to polocija rijesila, on je dobio pojacalo nazad.
ijako, nikad nebi reko da neko ko ovdje ima vise od 500 postova moze bit lopov
Dvije ploče jedan izolator,mala moja to je KONDENZATOR...
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Lopov-i

Post by Feko »

Ajd, kad smo krenuli sa imenima, u mom slucaju je u pitanju @Mataya...od onda ga vise nema na forumu...barem ne pod tim nickom :azdaja:
User avatar
bob4
Stariji član
Stariji član
Posts: 2572
Joined: 31-01-2010, 16:12
Location: Kutina

Re: Lopov-i

Post by bob4 »

Evo moram i ja ipak reć da se radi o istom mladiću: @pajser. Ali ja ne ostajem na čekanju. Mi se baš ne poznajemo svi između sebe i neznamo tko je tko; ali :azdaja:
User avatar
mega162
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 934
Joined: 10-04-2010, 17:54

Re: Lopov-i

Post by mega162 »

@feko, a kaj je točno bilo osim da nisi dobio 600kn?
User avatar
LIAM
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 379
Joined: 27-06-2008, 14:52
Location: Rijeka - Hrvatska

Re: Lopov-i

Post by LIAM »

Pozdrav

Evo čitam i nemogu da vjerujem
razočarenje
neugoda
i sam neznam šta več
nisam imao nikakvih loših iskustva sa ekipom sa foruma osim što sam Smješku trebao poslati jednu Nokiu 3310 ali .............ali jednostvno nisam stigao on se snašao i nadm se da se ne ljuti.
Sorry još jednom
što se tiće tih levanja je tebi ti meni ovako onako mislim da bi se trebali bolje upoznati međusobno. Znam da je to nemoguče ali barem ekipa koja je stalna i koja nešto vrijedi, možda ekipa bosna ekipa srbija ekipa hrvatska pa bi se ovakve stvari svele na minimum
Čudi me jer populacija elektroničara opčenito ima malao i onda ovakve stvari
Osobno sam upoznao vjerne članove dr.Shendu i elektora a sa nekim sam komunicirao i naravno sve sampozvao na upoznavanje.
Ovo je moje mišljenje i ...................još sam u šoku
User avatar
mega162
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 934
Joined: 10-04-2010, 17:54

Re: Lopov-i

Post by mega162 »

i ja sam neke upoznal.. neke osobno s kojima sam sad jako dobar, neke samo preko msna, ali rado bi i njih uživo... možda ljetos :lol:
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Lopov-i

Post by Feko »

Nisam trebao dobiti 600 kuna, nego sam ja njemu poslao polovni comp. 2GHz, 80GB HDD, 1Gb RAM-a..uglavnom, vrijednost je bila cca 600-700 kuna (toliko se kretala cijena takvih polovnjaka...), a on mi je trebao poslati polovan reparirani Krups Kafe aparat kao ovaj na linku...
http://www.konikom.hr/p3372/apa.za-kavu ... _info.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a na kraju sam dobio neko jeftino smeće koje je novo koštalo 349 kuna (bila naljepnica na kutiji), i crklo nakon 5-6 skuhanih kava. Nakon toga je javio da mu treba stići Krups i da njega šalje meni...poslije par poruka me počeo ignorirati, i još ima 2 nepročitane moje poruke, točnije više se ne ulogirava kao Mataya... :azdaja:
User avatar
78L05
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1402
Joined: 28-05-2009, 13:22
Location: Hrvatska

Re: Lopov-i

Post by 78L05 »

Dakle dva lopova su @pajser i @mataya. Sad sam se sjetio da su oni to napravili u dogovoru. Dakle mataji je navodno trebao neki sklop, a pajser ga je trebao izraditi, pa sam mu ja pravio pločicu. Dakle što se drugo može dobiti spojem dva lopova nego lopovluk!

Šta im se može?
Ne vjeruj u čuda - računaj na njih!
User avatar
informaticar
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 588
Joined: 09-12-2008, 16:31
Location: Velika Kopanica - Slavonski Brod

Re: Lopov-i

Post by informaticar »

Pa zapravo ništa niko radi 50-tak kn neće na policiju ali može se upozoriti članove foruma na takve...
Ovo sa pajserom me iznenadilo znam pajsera već jedno 2 godine preko msn-a...
Post Reply