Lopov-i

Ako imate problema sa forumom, prijava, logiranje, cookies i slično, ovdje se obratite ili pronađite rješenje.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

abc
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 498
Joined: 08-03-2007, 20:19
Location: Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by abc »

HALO moderatori odakle nekome pravo da objavljuje tudje osobne podatke bez pristanka istog.
User avatar
Klokan
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 419
Joined: 29-03-2011, 18:29
Location: Pakrac - Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by Klokan »

Ako si na strani prevaranata onda svaka cast.
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by WhiteHead »

Ma neka je objavio....ako je lopovluk u pitanju.
Ima slična tema http://www.elektronika.ba/forum/viewtop ... ilit=lopov
Čini mi se da je taj @Rocker imao još dva nick-a na ovom forumu, al' nisam siguran pa ih ne bih imenovao.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by WhiteHead »

Dopuna:
Evo pročitah ponovo onu temu "Lopov-i" i čini mi se da je ovaj @Rocker bivši tamo pominjani @Morgan, odnosno @Mihajlo+neki broj.
Jedini način je ovaj. Objava ličnih podataka i ko god bude trebao što odraditi sa osobom ovog imena bit će oprezan.
Nick-ovi su promjenjivi i privremeni.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
User avatar
Klokan
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 419
Joined: 29-03-2011, 18:29
Location: Pakrac - Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by Klokan »

Da je nekakva veca vrijednost ne bi ja odustao. Kao sto sam reko ako njega nije sramota da ja objavim ime i prezime radi 30ak kn za koje me pokrao e pa bome nije ni mene ;)

Zato ovu temu treba staviti sticky i da svi bez ustrucavanja stave podatke onoga tko ih je preveslao. NEKA SE CRVENE.
User avatar
mega162
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 934
Joined: 10-04-2010, 17:54

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by mega162 »

Treba malo i pripaziti da ne bude i pretjerivanja... sjetimo se @Kristijan-a koji je, ako se dobro sjećam, napravio opće prepucavanje i svađanje zbog jedne ne izbušene rupe na pločici koju je naručio.
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by Feko »

:ohno: :shock: :azdaja:
User avatar
MHN
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 350
Joined: 11-03-2005, 22:02
Location: Sarajevo

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by MHN »

Mozda ne bi bilo lose da se uvede nesto slicno LIKE na FB-u gdije bi se medjusobno ocijenivali u ovim transakcijama, a da bude vidljivo pored nasih nick-ova.
User avatar
Klokan
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 419
Joined: 29-03-2011, 18:29
Location: Pakrac - Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by Klokan »

mega162 wrote:Treba malo i pripaziti da ne bude i pretjerivanja... sjetimo se @Kristijan-a koji je, ako se dobro sjećam, napravio opće prepucavanje i svađanje zbog jedne ne izbušene rupe na pločici koju je naručio.
A i to nije tolika sitnica ako covijek nema takvu busilicu i ako nema nitko oko njega. Ali opet to je pretjerivanje u svakom slucaju, lako se nesta improvizira a i nije tako tesko ne probusiti negdje kada busis, znam iz osobnog iskustva. :)


@MHN Jako dobar prijedlog. Sacekati cemo da admin vidi pa ce se cuti njegovo misljenje. Ja bi to nazvao Kupac/Prodavac feedback ili nesta slicno. Ali ovo je i offtopic tu tako da samo stavite kada vas netko prevesla.
abc
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 498
Joined: 08-03-2007, 20:19
Location: Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by abc »

Znaci covjek je u splitu a ti objavljujes njegove podatke i pozivas nocne bravare da mu pociste malo stan/kucu, da tako objavis moje podatke mislim da neko vrjeme poslije nebi ni internet mogao koristiti kad bi ti se pojavio na kucnom pragu.
abc
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 498
Joined: 08-03-2007, 20:19
Location: Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by abc »

Klokan wrote:Da je nekakva veca vrijednost ne bi ja odustao. Kao sto sam reko ako njega nije sramota da ja objavim ime i prezime radi 30ak kn za koje me pokrao e pa bome nije ni mene ;)

Zato ovu temu treba staviti sticky i da svi bez ustrucavanja stave podatke onoga tko ih je preveslao. NEKA SE CRVENE.
Cekaj malo , rekao si u prvom postu 15kn , sada 30kn jel to kamata tako brzo uvecava.

Kad si mu poslao plocice(tocni datum)?
Da li ti je rekao da nece napraviti plocice?
abc
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 498
Joined: 08-03-2007, 20:19
Location: Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by abc »

Klokan wrote:Ako si na strani prevaranata onda svaka cast.
Mali imas jako dugi jezik, pazi malo.
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by Feko »

Možda si @Klokan samo nestrpljiv, a stvarno je u pitanju odsutnost od interneta pa ti se ne javlja.
Svakako neka admin obriše osobne podatke iz prvog posta :roll:
abc
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 498
Joined: 08-03-2007, 20:19
Location: Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by abc »

Ja predlazem da napravimo akciju i obestetimo klokana za tu plocicu ako u nekom razumnom roku ne dobije svoju nazad. Bude mi zao kako na nekog sitnice imaju takvog uticaja, sta bi bilo da se nesto ozbiljno dogodilo.
User avatar
Klokan
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 419
Joined: 29-03-2011, 18:29
Location: Pakrac - Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by Klokan »

Prva stvar: plocice su poslane koji sat prije poruke na kojoj pise Sent: 27-02-2012, 18:41
Druga stvar: "Odlazak" u Split je bio "na dva-tri dana i cim se vratim saljem plocice". 29.2. (sri) je rekao da plocice salje u ponedjeljak sto je nakakv razuman rok ako ima obaveza
Treca stvar: Ako ces o svojim "kamatama" evo ti tocan racun: Platih plocicu izrezana u 4 ista djela od toga je on dobio 3. Ajde zaokruziti cu na 20kn. U kucerti je rekao da mu posaljem 10 kn za kavu i postarinu. Poslao sam mu i predloske koje sam platio oko 7kn (3 Prozirnice po 2-3kn). Mislim nije 30ak kn nikakv novac ali me zbog toga njegov postupak najvise i ljuti.
Cetvrta stvar: Zaprimio je jos jedno 2 PM ova (Iako mislim da ih je bilo vise ali ne zelim pricati o onome za sta nemam dokaza) na koje se nije udostojio odgovoriti a sada cu ih citirati.


Sent: 09-03-2012, 16:32
From: Klokan
To: Rocker
Klokan wrote:Kada saljete plocice nazad?
Sent: 10-04-2012, 10:25
From: Klokan
To: Rocker
Klokan wrote:Da, hvala sto si mi izradio i poslao plocice ili sto si jos bolje rekao da si me sjebao.
Peta stvar: Nemoj me vuci za taj dugi jezik da stvarno nebi vidio kolko je dug...


Zaboravio sam navesti i da je napisao da su plocice gotove samo ih on jos nije vidio.
I da, ne trebate organizirati nikakvu akciju. Preziviti cu.
Last edited by Klokan on 16-04-2012, 21:19, edited 1 time in total.
User avatar
Klokan
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 419
Joined: 29-03-2011, 18:29
Location: Pakrac - Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by Klokan »

Ispricavam se ostatku foruma sto moram biti bezobrazan ali ne trpim kada me netko napadne a niti ne zna o cemu se radi.
abc
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 498
Joined: 08-03-2007, 20:19
Location: Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by abc »

Klokan wrote:Ispricavam se ostatku foruma sto moram biti bezobrazan ali ne trpim kada me netko napadne a niti ne zna o cemu se radi.
Ajde da ne trazim po tvojim porukama , naveo si da ti je "hladno" odgovorio, da li je to preko telefona ili imas telepatske moci da to osjetis.

Zasto ih nisi sam izradio kad si imao sav materijal?
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by WhiteHead »

abc wrote:Znaci covjek je u splitu a ti objavljujes njegove podatke i pozivas nocne bravare da mu pociste malo stan/kucu, da tako objavis moje podatke mislim da neko vrjeme poslije nebi ni internet mogao koristiti kad bi ti se pojavio na kucnom pragu.
@abc nisi u pravu
Vidi ovo sa ove teme:http://www.elektronika.ba/forum/viewtop ... v&start=20
Feko wrote:Uglavnom, mene i ovaj drugi zajebo...trebao mi je poslati 2 displaya od nokie a ja njemu ispravan SIEMENS S35...on je mobitel dobio a ja displaye nikad! Prvo se izvlačio da je bio u bolnici...a sad ga više nema na forumu...u pitanju je @Morgan
aaa @Mataya me zajebo za vrijednost od cca.500 kuna.
Vjerujem da je ovaj @Morgan isto što i @Rocker, i da je Feko odmah objavio njegove lične podatke do ovoga nebi ni došlo.
Kakav Split i "projekti", kakvi bakrači radi se o malodobnom klincu koji levati koga stigne.....
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by Feko »

:shock: ...moguće da je u pitanju ista osoba :azdaja:
abc
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 498
Joined: 08-03-2007, 20:19
Location: Hrvatska

Re: Crna lista kupaca/prodavaca

Post by abc »

Ne radi se o malodobnom klincu koji levati vec o 2 malodobna klinca, gdje je jedan izlevato drugog za djeparac koji je prvi dobio od roditelja. Pretpostavljam da ce mu dobro doci ova skola gdje je izgubio samo 30kn.

Pitanje je sad sta ce onom drugom 3 plocice i to malih dimenzija i to neoslojene foto lakom, mozda ih je zajebao kod izrade pa sad ceka djeparac da izradi druge.

Pitanje je takodje kako prvi ne moze da shvati da ce mu netko izraditi 3 plocice neoslojene za 10 kn a sam foto lak da ih osloji kosta 30kn + troskovi razvijaca + troskovi kiseline/hidrogena ili drugog sretstva plus smrad koji sve to proizvodi, da li stvarno veruje da perpetium mobile postoji?

Drugo su ove prevare za 600kn.

Zato oprez , puno malodobne klincadije se mota po forumu:)
Post Reply