FM PREDAJNIK ZA AUTO

FM bube, mini predajnici i prijemnici - forum vezan za radio opremu.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
555 chip
Napredujem
Napredujem
Posts: 108
Joined: 08-05-2010, 10:40
Location: ona mala zemlja na balkanu sto izgleda kao trokut

FM PREDAJNIK ZA AUTO

Post by 555 chip »

VIDITE JA IMAM PREDAJNIK ZA AUTO FM KOJI HOCU DA STAVIM MICROFON NA TO UMJESTO SD CARD ZNAM DA JE TU NAKA KOD SIFRA ALI MOGU LI NAPRAVITI KAKAV PRETVARAĆ ZA TO (NISAM STAVIO NI TACKU NI ZAREZ :D )

Moderator: Pisi malim slovima :!: :!: :!:
Shit happens every day! :)
User avatar
ivan 2
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 575
Joined: 17-07-2007, 10:14
Location: đakovo
Contact:

Re: FM PREDAJNIK ZA AUTO

Post by ivan 2 »

Koliko sam te uspio skužit želiš na auto predajnik za radio spojit spojiti analogni mikrofon? ok to nije problem ako predajnik ima ulaz za činč (bananu kako li se zove). To što si napisao da to želiš spojiti na priključak za sd card nečeš tako lako napraviti, zapravo nečeš nikako napraviti, jer na priključak za SD card ti idu podaci u digitalnom obliku, a ne analognom. Rađe nađe neku bolju bubu pa nju napravi jer ovo sigurno nečeš.
Pozz
User avatar
555 chip
Napredujem
Napredujem
Posts: 108
Joined: 08-05-2010, 10:40
Location: ona mala zemlja na balkanu sto izgleda kao trokut

Re: FM PREDAJNIK ZA AUTO

Post by 555 chip »

aaa moguli spojiti na usb ili line in?
Shit happens every day! :)
User avatar
ivan 2
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 575
Joined: 17-07-2007, 10:14
Location: đakovo
Contact:

Re: FM PREDAJNIK ZA AUTO

Post by ivan 2 »

Možeš na line in, preko običnog činča.
Pozz
jolo
Posts: 5
Joined: 05-07-2010, 11:50

Re: FM PREDAJNIK ZA AUTO

Post by jolo »

Pozdrav! Kupio sam jučer od polovan auto radio JVC kd-g441 spojio sam ga i sve radi. Brava od auta ima 3 položaja, 1.je kad je samo ključ u bravi i sve su lampice ugašene. Na 2. mi je prije radio radio i stakla se podižu i spuštaju i svijetli crvena kontrolna lampica od baterije, a 3 položaj je "kontakt" kad se sve lampice pale prije nego upalim motor. Ovaj "novi" radio radi i kad je ključ u 1 poziciji, i lampica od baterije svijetli. Kad ugasim radio lampica od baterije i dalje svijetli, izvadim ključ iz brave i dalje svijetli sve dok je odspojim radio. Zanima me u čemu je problem? Vjerojatno je on nešto prespajao,je li to prespajanje crvenom žicom uzrok toga? Unaprijed hvala!
http://imageshack.us/photo/my-images...520073700.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
jolo
Posts: 5
Joined: 05-07-2010, 11:50

Re: FM PREDAJNIK ZA AUTO

Post by jolo »

Riješio sam. Odspojio sam onu kratki crvenu žicu i sad je ok, radi kao onaj radio što sam gore opisao.
Post Reply