Ometanje radio-stanica

FM bube, mini predajnici i prijemnici - forum vezan za radio opremu.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
Brisac
Posts: 1
Joined: 18-05-2007, 19:31
Location: Rijeka

Ometanje radio-stanica

Post by Brisac »

Posto nemam neko opsirno znanje o elektronici niti o takvim uredajima trebao bi mi netko objasnit gdje sta koliko i kamo ;)

ono sta znam je napravit plocicu i sve treba mi samo literatura ;)
ako ima tko bio bi mu zahvalan
o cemu se radi?

toliko mi je dosadno doma da bi radio spravicu
da kad gospon u plavom provjerava moj dosje mu malo pisti njegov "zasticen" uredaj

ako je to moguce

jer ja neznam ;)

thx unaprijed
Mess with the best...

... die like the rest !
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Dobro stabilizovan predajnik na frekvenciji motorole bi odradio posao...mislim :D
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

Bilo bi najbolje da se okanis te zamisli, da ti rezultat dosade ne bi bio da ti decki u prugastom odijelu ne provjeravaju nesto otraga u sobi s resetkama :!:
DRUG STARI
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 461
Joined: 12-02-2006, 21:14
Location: Hrvatska

Post by DRUG STARI »

sama zelja ti malo moze pomoc, potrebni su i instrumenti. Za pocetak moras znat, na kojoj frekvenciji radi njihov uredjaj ? koliko ja znam, Rijecka je odbacila VHF Motorole i presla na Tetra uredjaje. Potrazi si po netu informacije o takvim uredjajima, vidjet ces da je uzaludno razmisljat o slusanju i ometanju. A da ih i pocnes ometat, vrlo brzo bi se ukljucio u Smjeskov scenarij.
User avatar
jopagti
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 716
Joined: 29-03-2006, 21:40
Location: Hrvatska

Post by jopagti »

Smjesko wrote:Bilo bi najbolje da se okanis te zamisli, da ti rezultat dosade ne bi bio da ti decki u prugastom odijelu ne provjeravaju nesto otraga u sobi s resetkama :!:
Okani se toga,moga bi zavrsiti ko sto smjesko predpostavlja a i to je zajebano,trebas imati dosta znanja i iskustva u elektronici
User avatar
denahv
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1190
Joined: 21-10-2007, 19:15
Location: Osijek

Post by denahv »

jel bi se na neki način moglo prisluškivati policiju preko njihovih radija? jel ko zna na kojoj frekvenciji to radi? jel ko zna jel hitna pomoc mijenjala radije i frekvencije u protekle cetri godine?
User avatar
ivan 2
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 575
Joined: 17-07-2007, 10:14
Location: đakovo
Contact:

Post by ivan 2 »

A ljudi sta vam vrijedi ako ometate radiostaice ili prisluskujete policiju takvi poslovi vode onamo sto kaze Smjesko !!!
Post Reply