telefon - prisluskivac

FM bube, mini predajnici i prijemnici - forum vezan za radio opremu.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
shiljak
Posts: 9
Joined: 09-03-2007, 10:53

telefon - prisluskivac

Post by shiljak »

Jel se moze ikako upasti u neciju liniju, meni se desavalo dok sam pricao na telefon da cujem nekog drugog da prica (samo sto on mene nije cuo)
tmp47c
Napredujem
Napredujem
Posts: 114
Joined: 26-04-2007, 21:01

Post by tmp47c »

meni se desilo da smo upali u neki drugi razgovor i oni cuju mene i ja nih tako da smo svi sa svakim mogli pricat.. :lol:. :lol: . :lol: . :lol:
DRUG STARI
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 461
Joined: 12-02-2006, 21:14
Location: Hrvatska

Post by DRUG STARI »

stari daljinski telefoni su radili na frekv. 46 do 50MHz, moglo ih se slusat dosta jednostavno, danas je situacija malo drugcija, frekvencije su puno vece, oko 1.8GHz i signal je kodiran
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Stari dobri veliki crni panasonic telefoni :) Ja sam isto prisluskivao komsiju, mora se bas naciljati gdje je najjaci signal, meni se dosta poboljsavao zvuk kada bih drzao antenu u ruci, nekad je bio kristalno cist, mada se sagovornik slabo cuje!
shiljak
Posts: 9
Joined: 09-03-2007, 10:53

Post by shiljak »

Zna li ko kako prislusnuti. Kod mene je neka stara centrala (nemoze mi adsl zato sto je stara centrala) ila li to ikakve sanse za prisluskivanjem
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

Ako se radi o prisluskivanju fiksnog telefona, to je relativno lako izvodljivo. Trebas naci paricu toga koga zelis prisluskivati i spojis se na nju. Ali prije toga je dobro raspitati se kakav je smjestaj u bajbuku ! :wink:
User avatar
[eDo]
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 794
Joined: 13-02-2007, 17:17
Location: Beograd/Vranje
Contact:

Post by [eDo] »

Radio sam ja pre nekog vremena bubu za prisluskivanje fixnog.Napaja se iz linije i ima solidan domet.Ako nekome treba neka kaze sada ili neka cuti zauvek :))) salim se neka se javi nacrtacu mu semu i poslaiti ovde.

P0z svima!!!
"Master, I am here to serve you!!!"

http://www.dodaj.rs/f/2p/D2/3gK0C7Ua/do ... admins.jpg
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Crtaj!
Post Reply