cd rom problem

Forum koji ne mora biti vezan za elektroniku ali u kojem vrijede pravila foruma!

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
amkos
Posts: 12
Joined: 26-02-2011, 18:44

cd rom problem

Post by amkos »

pozz,imam jedan problem sa cd/dvd romom,ocitava normalno muziku i video ali nece da nareze audio cd,mp3,dvd,probao sa windows mediaplayerom i nerom i uvijek isto a to je da neizbaci nikakvu gresku vec sve normalno odradi i na kraju izbaci cd i ponovo ubacim taj isti cd i on pokaziva da je prazan,provjerio sam drivere i ok su,u pitanju je laptop toshiba satelite c 650,kupio bih ja novi vanjskki cd rom ali me malo buni sto nejavlja greske nikakve,,sta preporucujete
amkos
Posts: 12
Joined: 26-02-2011, 18:44

Re: cd rom problem

Post by amkos »

Rijeseno,neznam ni sam kako ali probao sam sa drugim cd-r praznim i normalno nareze i audio i mp3,malo mi nejasno to sve jer prije je radilo sve kako treba,


Da neotvaram novu temu;da li je moguce stare kamere za video nadzor spojiti kako na laptop bez dvr prijemnika,u pitanju su profi kamere,imam manjih,onih okruglih sto se okrecu kako se vec zovu,malo sam googlao,ako je IP kamera da li bih je mogao povezati na laptop slicno kao i kameru od mobitela,putem kakvih programa,uslikacu kameru i naljepnicu da se vidi,problem je sto je to sve mjenjano na jednom vecem objektu i sve "ugurano" u jedan prostor i ceka se kontejner da vozi na reciklazu,mozda bi se i nasao neki ruter ali koji bi odgovarao nemam pojma,
Post Reply