skolsko zvono

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Spiky
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 238
Joined: 12-01-2005, 16:06

Post by Spiky »

Taj sat namjerno izgleda tako.
Cilj je bio da sat izgleda kao oni impulsni satovi,na njima su kazaljke "isto nepregledne" :wink:
Prikaz ostalih informacija je izveden na zahtjev predstavnika škole,zato program "zna" da je danas utorak...

Pozdrav...
User avatar
DaTi
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 730
Joined: 10-06-2007, 13:24
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by DaTi »

hehehe svaka cast na programima!!
Imamo vise programa za zvona nego sto ima skola...
:) :) :)
User avatar
tepih
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 257
Joined: 17-05-2008, 22:47
Location: Na forumu,pred monitorom
Contact:

Post by tepih »

Smjesko wrote:(Red) Carpet, ajde objasni covjeku, mozda shvati, kad vec ne konta.
opet smjesko...pa nema se sta obajsnit prejednostavno je opet si mene zakacio :lol:
..::==)BOŽE, AKO PONOVNO BUDEŠ STVARAO SVIJET, PAMET U GLAVU!!!!(==::...
PC majstor
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 91
Joined: 24-03-2007, 20:05
Location: Gorazde
Contact:

...

Post by PC majstor »

Pa daj, hoce li neko uploadovati program i semu interfejsa? Bilo bi fino da to u skoli napravim...
User avatar
amell
Posts: 16
Joined: 26-02-2007, 18:44

Re: skolsko zvono

Post by amell »

Treba mi pouzdan program za skolsko zvono
Molio bi da neko posalje u demo modu latio bi licencu.
Amell nemanba@yahoo.com" onclick="window.open(this.href);return false;
GAGI
Posts: 7
Joined: 21-08-2009, 21:47

Re: skolsko zvono

Post by GAGI »

Treba mi pouzdan program za skolsko zvono
Molio bi da neko posalje u demo modu Platio bi licencu MAIL dragan.zikic@yahoo.com" onclick="window.open(this.href);return false;
MalaMarina
Posts: 1
Joined: 10-04-2010, 19:56

Re: skolsko zvono

Post by MalaMarina »

Ima genijalno rješenje za školsko zvono. Pogledaj na http://www.skolsko-zvono.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Nije sam za skolsko zvono može služiti za svašta a samostojeći je uređaj i ne traži PC.
Jms82
Posts: 16
Joined: 14-09-2008, 18:29

Re:

Post by Jms82 »

Smjesko wrote:Džemsudine, imaš par bugova u tom programu! Prvi i zadnji dan su ti krivo napisani (s obzirom na treći) :!:
Hah, sad upratih, gramatičke - pravopisne greške, čega se on uhvatio :D
S obzirom da sam program završio i postavio tad u prvoj školi za svega 8 sati efektivnog rada, ono izgleda odlično :), bez ikakvih OCX-ova, DLL-ova, dodatnih fajlova, radi od win95 do win7 :)
ranko92
Napredujem
Napredujem
Posts: 128
Joined: 20-07-2010, 16:29

Re: skolsko zvono

Post by ranko92 »

................................................
projekat školsko zvono..
da nije programirano već da učenici sami zvone (da ne gube naviku odgovornosti :D )
jedini cilj sklopa ČIJU ŠEMU TREBAM je da nakon uklj. taster prekidača zvona ono zvoni jedan određeni interval.+dodatno napajanje ups

imam običnu šemu sa tranzistorima, neke sa digitalnim kolima.. Šta je naj pouzdanije? predlog, savet sugestija...
ranko92
Napredujem
Napredujem
Posts: 128
Joined: 20-07-2010, 16:29

Re: skolsko zvono

Post by ranko92 »

nije za maturski , već za konstantnu upotrebu , pa je pouzdanost i kvalitet najvažniji...
zvono se radi se u sklopu sekcije, profesor ima svojih ideja ,, ja bih čisto da čujem i vaše mišljenje...
Post Reply