Bobina za auto,Teslin transformator

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Emigrant
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1431
Joined: 31-03-2011, 12:04
Location: N i t r a

Re: Bobina za auto,Teslin transformator

Post by Emigrant »

ako vec ne poštuješ mene , poštuj barem moje godine . hvala . i poslušaj savet što ce ti čiča dati .... pripazi malo na svoj jezik i svoje ponašanje . nitko ovdje nije obavezan da ti odgovori .... svi mi to radimo na dobrovoljnoj bazi .... ispomažemo se ... dijelimo vlastita iskustva . ako želiš biti jedan od nas .... smanji malo svoju nadmenost , aroganciju .... budi malo pristojniji , ljubazniji .... onda ceš prije stici do odgovora koji očekuješ . toliko od mene na ovu temu . hvala lijepa.
adnanspaho
Posts: 12
Joined: 17-01-2016, 21:45

Re: Bobina za auto,Teslin transformator

Post by adnanspaho »

Emigrant wrote:ako vec ne poštuješ mene , poštuj barem moje godine . hvala . i poslušaj savet što ce ti čiča dati .... pripazi malo na svoj jezik i svoje ponašanje . nitko ovdje nije obavezan da ti odgovori .... svi mi to radimo na dobrovoljnoj bazi .... ispomažemo se ... dijelimo vlastita iskustva . ako želiš biti jedan od nas .... smanji malo svoju nadmenost , aroganciju .... budi malo pristojniji , ljubazniji .... onda ceš prije stici do odgovora koji očekuješ . toliko od mene na ovu temu . hvala lijepa.
Hvala i vala lp
Post Reply