Gorenje Pininfarina WA132-P

Forum o svemu i svačemu, ALI vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
Damir_Gsm
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 284
Joined: 16-01-2013, 10:09
Location: Macedonia

Gorenje Pininfarina WA132-P

Post by Damir_Gsm »

Ves masina.Zamolio bih nekog ako ima uputstvo za upotrebu ili link odakle bih mogao da skinem.Trazio sam nesto po netu ali slabo nekako.....Hvala
User avatar
bob4
Stariji član
Stariji član
Posts: 2572
Joined: 31-01-2010, 16:12
Location: Kutina

Re: Gorenje Pininfarina WA132-P

Post by bob4 »

Damir_Gsm
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 284
Joined: 16-01-2013, 10:09
Location: Macedonia

Re: Gorenje Pininfarina WA132-P

Post by Damir_Gsm »

ne mogu ovo nikako da skinem....
User avatar
Khaderah
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 967
Joined: 17-04-2012, 16:10
Location: Zagreb, Hrvatska

Re: Gorenje Pininfarina WA132-P

Post by Khaderah »

http://elektrotanya.com/gorenje_washing ... nload.html
http://elektrotanya.com/gorenje_wa132p. ... nload.html
moraš kliknuti na Get Manual, obično se mora pričekati da povuče link za skidanje cca 1 min
ako ne ide pošalji na PM poruku na koji mail želiš da ti pošaljem
Damir_Gsm
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 284
Joined: 16-01-2013, 10:09
Location: Macedonia

Re: Gorenje Pininfarina WA132-P

Post by Damir_Gsm »

ovaj prvi link nije ta masina.ovaj drugi nece da otvori manual nakon skidanja.
User avatar
Khaderah
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 967
Joined: 17-04-2012, 16:10
Location: Zagreb, Hrvatska

Re: Gorenje Pininfarina WA132-P

Post by Khaderah »

pošai mail na PM pa pošaljem
Damir_Gsm
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 284
Joined: 16-01-2013, 10:09
Location: Macedonia

Re: Gorenje Pininfarina WA132-P

Post by Damir_Gsm »

Nisam bio bas pri vremena da napisem istorijat ove ves masine a koji je inetresantan da se spomene.
Ova masina sam kupio 2008 godine za kucnu potrebu.....Doneli je prodavci smestili smo je i oni otisli.Nismo je ukljucili.Mi sretni masina lepa napunimo je i ukljucimo kad ona cuti.Pali gasi ovo ono ona jok,cuti i ne obraca paznju.Javim se ja u servis pitam,one daju savete odvod 60cm dovod 90cm vodoravno,zvezda severnica da joj celno,mali medved suprotno.......Dodju sutradan prodavci odnesu masinu.Cekam tri nedelje javim se i kazu da zbog strucne ekspertize vesmasina je poslana proizvodjacu?????Pa kazem vi ste meni prodali neispravan proizvod sad mi dajte novi.Kazu ovo je bila zadnja nemamo lager.Moras da cekas.I cekam ja jos 6 meseca,a u medjuvremenu kupim drugu masinu jer nije bilo smisla da smrdimo.Javim se da vidim dokle mi je masina i sta su strucnjaci utvrdili i dobijem odgovor da je ustanovljeno da prilikom montaze bubnja nesto su ostavili unutra i motor nije mogao da okrene bubanj.Sad je kazu sve reseno i ceka se kamion da donesu masinu.Cekam ja jos sedam meseca kupili oni puno kamiona i nakon svega odlucili da mi posalju masinu.Poslali su mi masinu privatnim kamionom koji je nosio gradju za VIZBEGOVO SKOPLJE!!!!Javljaju se meni sa terminala i kazu da imam masinu za carinu.i trebam platiti 230 eura plus terminal sto su je cuvali tri dana.Javim se vamo tamo i na kraju platim ja to i uzmem masinu donesem kuci.i stoji ona do pre mesec dana.Kaze zena aj da menjamo masinu kod roditelja i da stavimo onu koja nas kosta triput vise.Nosimo masinu namestimo je ukljucimo je kad ona cuti.Cuti isto ko sto je cutala.Ni da mrdne.Nadjem ja slobodno vreme,otvorim je i gledam da kabal koji spaja elektroniku sa celne strane nije povezana na pumpu i elektroventil.Namestio sam pustam i masina zamislite radi.E sad mi dajte fucking manual jer su prosle 50 godina od kad sam je kupio.nemam nista osim dokumenta da sam platio carinu.Tuzio sam i sud je doneo presudu da na moj zahtev je masina poslana u stranstvo i da sam snosim troskove.........eto to je neka najkracemoguce prica oko ovo cudo.
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: Gorenje Pininfarina WA132-P

Post by WhiteHead »

Zona sumraka......
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Post Reply