Windows 98, ima li tko instalaciju?

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

User avatar
denahv
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1190
Joined: 21-10-2007, 19:15
Location: Osijek

Post by denahv »

Potpuno sam zaboravio pitati jedno važno pitanje... :oops:
@Smješko, podržavaju li USB ti tvoji Windowsi što ćeš mi poslati? Taj komp ima čak dva USB-a tako da bi mi trebali Windowsi 98 koji podržavaju USB. Ako to uopće postoji :D

@Ridik, uzeo sam u obzir i tvoj post, hvala :wink:
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

Ne znam, jer tada kad sam ih koristio nije bilo igracaka za USB (odnosno nisam ih imao). Mozda ces morati instalirati drajver za USB stik ako s njega i na njega budes presnimavao podatke. Poslao sam ti u subotu. Kad dodjem u Esseg imat ces troska - platit ces cugu. :D
User avatar
RIDIK
Napredujem
Napredujem
Posts: 125
Joined: 07-05-2008, 18:11

Post by RIDIK »

ke moras da insatliras drajveri za sekoe USB posebno zatoa sto nema, samo mislam deka so updatetot sto e postiran pogore mozno e da ima za drajveri za nekoj od niv ...
User avatar
denahv
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1190
Joined: 21-10-2007, 19:15
Location: Osijek

Post by denahv »

Smjesko wrote:Poslao sam ti u subotu. Kad dodjem u Esseg imat ces troska - platit ces cugu. :D
Ma @Smješko, kralju, hvala! Platit ću ti cugu, samo se javi kad dođeš :wink:

Instalirat ću onda drivere za USB jer mi je to jedan od najvažnijih dijelova. Na taj komp spojim externi disk od 200GB sa 70GB glazbe pa sa toga slušam muziku. Inače, pa čta bi mogao sa 4GB prostora koliki je disk :wink:
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

Hm, nisam siguran hoce li ti sustav "vidjeti" te silne gigabajte .... :?
User avatar
denahv
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1190
Joined: 21-10-2007, 19:15
Location: Osijek

Post by denahv »

Već sam ja prije koristio taj disk na tom kompu i sve je radilo oke. Al rušim Windowse jer su me počeli zezati, ruše mi se programi stalno, zna jako štekati nekad pa ga moram restartirat... Mislim da bi bilo vrijeme za nove Windowse :D
User avatar
denahv
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1190
Joined: 21-10-2007, 19:15
Location: Osijek

Post by denahv »

@Smješko, kralju! Eo baš idem iz škole i vidim u sandučiću žutu veliku kovertu! :D Puno hvala! :wink: Imaš cugu kad dođeš u Osijek :D
Post Reply