KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA

Diskusija o popravkama raznih elektronskih aparata. Njihove sheme, dorade i slično.

Moderators: stojke369, pedja089, [eDo], trax, LAF

Post Reply
batka
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 535
Joined: 28-02-2010, 14:46

KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA

Post by batka »

Postovani forumasi stavljam Vam na uvid jos neka svoja iskustva sa GOLSTAR I LG tv aparatima.Posto sam ih skupljao s vremena na vreme,izdvojio sam karakteristicne kvarove koje najcesce Vas pogadjaju :lol: Izvinite ako sam nesto i izostavio :twisted: ,ali pokusajte se snaci.Hvala!


P.S.Izvinjavam se mislio sam da sam prvi put *propao* i otisao u prazno :oops:
Attachments
KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA.rar
(8.02 KiB) Downloaded 3287 times
User avatar
Magistar
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 62
Joined: 20-04-2010, 19:29

Re: KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA

Post by Magistar »

Ovo je stvarno korisno i zna da pomogne...
No signature
majstor
Posts: 4
Joined: 10-04-2010, 08:52

Re: KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA

Post by majstor »

Pozdrav imam problem sa lg tv poslije promjene vertikalnog ic-a imam tamno plavi ekran sa povratnim linijama molim za pomoc unaprijed hvala
bibi88
Posts: 1
Joined: 05-01-2011, 16:54

Re: KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA

Post by bibi88 »

Ja imam televizor LG - Golden eye av stereo 23 system. Zna li neko zasto se sam gasi na svakih 5 minuta pa posle svaki minut. :cry: Hvala Unapred!!!!! :)
User avatar
error_xp
Posts: 7
Joined: 05-07-2010, 23:30

Re: KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA

Post by error_xp »

Korisna stvar ja sam sebi download moze nekada da zatreba ;)
SarajevoCity
Posts: 1
Joined: 16-04-2013, 17:09

Re: KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA

Post by SarajevoCity »

batka wrote:Postovani forumasi stavljam Vam na uvid jos neka svoja iskustva sa GOLSTAR I LG tv aparatima.Posto sam ih skupljao s vremena na vreme,izdvojio sam karakteristicne kvarove koje najcesce Vas pogadjaju :lol: Izvinite ako sam nesto i izostavio :twisted: ,ali pokusajte se snaci.Hvala!


P.S.Izvinjavam se mislio sam da sam prvi put *propao* i otisao u prazno :oops:
Molba za pomoc, kvar tv LG, 100Hz, slika u slici, model rz 29fa34rb.
Ovaj tv sam kupio marta 2005.g. u Stanicu, platio ga oko hiljadu KM, i mada je bio jednom u servisu /poslije garancije/, vrlo zadovoljan s njim, bez obzira sto je vrlo tezak, pozadina ogromna.... Posto je nedavno stao, ja danas istim putem prema stanicu na stup u servis, a dole sto cujem ne mogu povjerovati...... Posto je taj model iz 2005.godine, oni nece ni da ga prime na popravku, preko 7 godina star i nemaju dijelova.......??????????? Za ne povjerovati, ovlasteni servis i to.... :oops: Uz natezanje, poviseni ton i znate kako to vec hoda, pristanem platiti detekciju kvara 15 km i ako mognu popravice ga (cisto sumnjam). Njihovo glavno obrazlozenje je da tako pise u garanciji, ja NE VJERUJEM, ko to jos cita (osim dijela za garantni rok), pogledam kuci kad stvarno "Vrijeme zagarantovanog servisiranja je 7 godina od dana kupovine." I tu se prica zavrsava, vidjecemo sta se braca javiti.

Moje ovo jadikovanje svodi se na kljucno pitanje, poznaje li ko nekog majstora privatno ili neki servis koji bi ovo mogao popraviti osim nadobudnih stanica, a kvar se odnosi na nemogucnost paljenja, poslije 20 - 25 sekundi ponovo se ugasi, ne pokazujuci ni sliku ni ton, nema onog naelektrisanja ekrana......

Ovo za savjet svakome da bolje cita sta ovi proizvodjaci i prodavci pisu po tim garancijama, a svaki dobronamjeran savjet prihvaticu, uostalom radi se o placenoj hiljadi km, a ne desetini...... :azdaja:
LAF
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1237
Joined: 19-07-2011, 14:42
Location: Sarajevo

Re: KVAROVI GOLDSTAR i LG TV APARATA

Post by LAF »

Komsija, prihvati se oglasa, pod usluge ces vec naci nekoga ko dolazi na adresu.-
pOz
Post Reply