Digitalna vaga za merenje t. tezine Tefal problem

Diskusija o popravkama raznih elektronskih aparata. Njihove sheme, dorade i slično.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
Confirm
Posts: 3
Joined: 10-04-2015, 19:21

Digitalna vaga za merenje t. tezine Tefal problem

Post by Confirm »

Postovani,
Imam jedan problem sa vagom, a radi se o tome da na digitalnom displeju ne pokazuje celokupan broj, odn. fali po par linija kada prikaze broj, tezinu. Vaga je relativno nova, nije iskljuceno da je neki predmet pao na nju. Izradjena je od stakla. Menjao sam bateriju i ostalo je nepromenjeno, jedino sto kada sa pozadinske strane displeja pritisnem rukom plasticni poklopac ona pokazuje malo bolje ocrtane brojeve, nadam se da se na osnovu ovoliko informacija moze zakljuciti u cemu je problem i ocekujem neki odgovor ili predlog ukoliko neko zna sta moze biti u pitanju.To je sve sto imam o detaljima s obzirom da se ne razumem dovoljno u elektroniku.
Unapred zahvalan
Emigrant
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1430
Joined: 31-03-2011, 12:04
Location: N i t r a

Re: Digitalna vaga za merenje t. tezine Tefal problem

Post by Emigrant »

slabi kontakti na display-u . rastaviti ( ako nije u garantnom roku ) i probati dotegnuti vijke koji drže display .
Confirm
Posts: 3
Joined: 10-04-2015, 19:21

Re: Digitalna vaga za merenje t. tezine Tefal problem

Post by Confirm »

[quote="Emigrant"]slabi kontakti na display-u . rastaviti ( ako nije u garantnom roku ) i probati dotegnuti vijke koji drže display .[/quote

Jeste u garantnom roku, ali nisam je kupio u Srbiji. Pokusacu tu soluciju. Hvala na brzom odgovoru.
Emigrant
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1430
Joined: 31-03-2011, 12:04
Location: N i t r a

Re: Digitalna vaga za merenje t. tezine Tefal problem

Post by Emigrant »

onda jako jako pažljivo , i dobro odaberi odvrtku , kako ti nebi " preskočila " i oštetila vijke .....
Confirm
Posts: 3
Joined: 10-04-2015, 19:21

Re: Digitalna vaga za merenje t. tezine Tefal problem

Post by Confirm »

Okej. Hvala jos jednom. Napisacu da li je uspelo.
Emigrant
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1430
Joined: 31-03-2011, 12:04
Location: N i t r a

Re: Digitalna vaga za merenje t. tezine Tefal problem

Post by Emigrant »

... i , jel operacija uspela ? proradi li ... " vaga za tačno merenje " ..... :D
Post Reply